| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un mobil roz cu touchscreen... Dar as prefera unul mai ieftin dar de buna calitate... Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| eubahhh a răspuns:

Samsung star s5230 love struck

e mai bun ca corby!

crede-ma am dat cu el de pamant big grin de multe orii si nu are nimic tongue

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă Alcatel.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ieftin dar de buna calitate?hee hee
Viseaza tu mult si binewinking

| Silviu591 a răspuns:

Lg viewty. dar roz nu cred ca e. oricum este mov. e pe aproape big grin

| funnygirl a răspuns:

Pai poti s iti iei LG kp501 e pana in 600 d lei;) si e bun am si eu
http://gallery.techarena.in/data/618/lg-cookie-kp501.jpg

| Maria2894 a răspuns:

Salutare, iti recomand samsung corby, eu am si sunt foarte multumita de el.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Corby!

| • _ • Ďάďđ¥ ™• _ • a răspuns:

Eu am Samsung Corby love struck Roz love struck
Si nu este foarte scump big grin
La abonament la Vodafone am dat 220 ron

| Smile<33.! a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres jpg&imgrefurl=http://www.gadgetmania.ro/......s%3Disch:1

Mie imi place foarte mult acesta.:X