| TheSeventhSin a întrebat:

Vreau sa intreb ceva din curiozitate (fara hate, n-am nimic personal cu nimeni).
Intrebare pentru fete, eu am impresia de la un timp ca majoritatea din fete sunt ori lesbi ori bisexuale.
E adevarat? Adica faza e ca mie personal imi plac fetele bi, dar ce simtiti sarutand o alta fata? E din cauza ca fetele sunt foarte finute, si asta va atrag sau cum... faceti-ma sa inteleg si eu.
Oricum pe de alta parte, pe "gays" sau "bi boys" nu-i suport, si nu e din cauza religiei sau ceva de genul ca alt fel nu eram de acord cu bi sau lesbi la fete, adica una e sa vezi doua bunaciuni sarutandu-se si alta e sa vezi doua pachete de muschi sarutandu-se (Sau poate ceva anorexici sau mai stiu eu ce)
Interesant e ca lesbienele au acelasi fel de a fi ca toate cele lalte fete, in schimb cand vezi un gay pe strada iti dai seama dintr-un milion.
Ps: Nu va ofensati daca sunteti gay pe aici ca n-am nimic cu voi dar e ciudat, canditi-va si la ceilalti din jurul vostru, si din nou repet, nu vreau sa se ofenseze nimeni.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai la cum sunt unii baieti in ziua de azi, nu ma mir ca unele renunta si trec de partea celaalta. laughing)

| TheSeventhSin explică (pentru Adry05):

Asta e adevarat laughing mai nou baietii (nu toti) se comporta ca fetele, devin "dive", da nah.

| Adry05 a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Da, si nu doar asta, dar sunt si aia care inca sunt masculini dar au un comportament de preferi sa te lipsesti (nesimtiti, isi bat joc, etc.)

| TheSeventhSin explică (pentru Adry05):

Adevarat.

| HazelEyes77 a răspuns:

N as zice ca majoritatea fetelor sunt lesbi sau bisexuale. Sunt destule heterosexuale 100 la %. Nu poti face comparatie intre o relatie cu un baiat si una cu o fata, bineinteles ca difera dar in esenta sentimentele pentru partener sunt aceeasi. Iubirea cand apare nu tine cont de gen, rasa, clasa sociala, orientare religioasa sau alte bariere. Cand saruti o fata care o placi mult te incearca acelasi sentiment ca si in cazul in care ai face o cu un baiat numai ca ti e mai usor sa intuiesti ce i face placere fiind de acelasi sex si cunoscandu te pe tine. Orientarea sexuala nu tine de alegerea personala. Esti ceea ce esti pana a urma si nu i o rusine ca te simti atras de baieti ori de fete sau preferi ambele genuri. Numai bine

| FaraNumePls a răspuns:

Nu toti băieții sunt pachete de mușchilaughing sau schilozi. Sunt si băieți care arata mișto sarutandu.se intre ei rolling on the floor nu zic ca toti dar macar 2 din 10. La fete eu zic ca e la fel. Nu toate sunt goals. Dar poate văzând o fata frumoașa sărutându.se cu alta la fel de frumoasa pare mișto. Dar cum ar fi sa vezi două urâte cum își bagă limbile în gură alteia? rolling on the floor eu zic ca scârbos. Oricum marea majoritatea sunt adolescenți. Am si eu în liceu o fata care umbla ba cu unul, ba cu alta (e bi). Se sărută și tot pachetul. Ea a început să iasă si cu fete dintr-o fel de provocare tâmpită dată de cineva. Si a vazut ca ii place dar cu siguranta nu o sa ramana cu o fata, ci cu un băiat (atunci când o sa vrea o familie). Stie ca nu e văzută bine de toti si o strigă cu*va si tot tacâmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mult hentai afecteaza tinere, daca te prind ti-o bag in gura rolling on the floor))))

| Barbatusmeker69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa moara baieti mei multumim domnu din 2018 ai vorbit adevaru

| FaustStw a răspuns:

Ai ridicat mai multe probleme aici si sper sa iti fiu de ajutor.
In primul rand orientarea sexuala nu prea se poate alege.
Generalizarile de genul "majoritatea fetelor bisexuale" nu au un fundament clar(fiecare om este diferit si special in felul sauwinking ).
Ca idee in orice padure sunt si uscaturi(iti garantez ca sunt destui gay care arata mai hetero decat tine si nu ii recunosti pe stradawinking )