| RomanianTrollAnswers a întrebat:

Vreau sa ma culc cu prietena mea la aniversarea de 2 ani. Cum sa procedez? Sau cum sa o "surprind"?

Răspuns Câştigător
| evelinna01 a răspuns:

Dar ea vrea? Ai putea sa-i faci cadou un buchet de flori, asa de inceput, daca tot vrei sa o surprinzi placut, dupa care sa o saruti usor si sa va lasati usor amandoi dusi de val.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i bine sa o surprinzi sau sa ii impui sa aveti sex, este bine sa discutati dinainte problema asta, ca doi oameni maturi, care vor sa treaca la un alt stadiu, in viata de cuplu.

| Emilian65 a răspuns:

Surprinde-o frumos si faceti sex protejat ca la carte.

| minrest a răspuns:

Daca o surprinzi atat de tare incat nu apuca sa isi dea acceptul, mergi la inchisoare. Nu toate activitatile au de castigat in urma efectului surpriza.

| many404 a răspuns:

Incearca sa ii faci un cadou, sa o saruti usor, si sa vezi semnalele care ti le indica, incearca sa o faci sa se excite prin joculete, succes!