| djrazvy46 a întrebat:

Vreau să mă epilez în zona analăsta, sunt bărbat şi aş dori câteva modalități prin care am putea să o fac, dacă se poate putina explicație cu folosire și un link cu produs, mulțumesc mult!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Folosirea unui trimer este cea mai indicata metoda de indepartare a pilozitatii din acea zona a corpului. Poti achizitiona un trimer performant la pretul de 35-50 de lei din orice supermarket, fiind cel mai indicat obiect pentru a realiza o astfel de operatiune. Sanatate! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Cu un spray si o bricheta cauta pe Youtube si tu

| daddyissues a răspuns:

Cu ceara, acasa sau la salon de infrumusetare.