| cineva312 a întrebat:

Vreau sa ma prostituez. Fetelor, ati facut-o vreodata pe bani? Cum a fost? Astept cat mai multe pareri din partea voastra. Va pupiwinking

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Germania iti face si contract de munca laughing meseria sexuala

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te "produci" in mediul virtual pe Free Webb Cam castigi bani fiind "atinsa" doar vizual si indemnata doar virtual. laughing

| doctorandus a răspuns:

Mai bine te apuci de videochat: mult mai banos si nici nu iei boli.

| LoveSleep a răspuns:

Da, am făcut. În general trebuie să muncești mult să ajungi la cele de lux, dacă nu, în câteva zile te trezești în gură cu penisul păros al unui moș nespălat, plin de boli și cu un puternic miros putrezit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O-ho,de nenumarate ori.Este mult mai placut decat atunci cand o faci degeaba, fiindca la final se vede rasplata muncii tale.La inceput te simti ca o cu#va, apoi devii una dintre ele.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Faci cea mai mare greseala din viata ta.Eu zic sa te mai gandesti, nu merita sa te vinzi pe bani tuturor golanilor. Poti avea o sursa de venit si din alte meserii mai "in regula". Totusi e alegerea ta.Foloseste-ti neuronii.

| Randomuser2000 a răspuns:

Ne pupi? free trial?