| Roxii a întrebat:

Vreau sa maresk o poza. dar sa ramana klara.stiti vreun site de pe care nu trebuie descarcat nimic
urgent!
plzz!
FUNDOI!
a scuze ca pun la categoria asta intrebarea da asta e cea mai vizionata!

Răspuns Câştigător
| Ana_6509 a răspuns:

Site nu ştiu dar e un program denumit S-spline care măreşte pozele până la o limită păstrându-le claritatea.

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Prin marire poza isi pierde din claritate!

| nighter a răspuns:

Nu poti face minuni. S-spline te poate ajuta un pic, dar o poza, o data cu marirea ei nu o poti focaliza daca ea a fost facuta in miscare sau la un timp de expunere prea mare.