| Nikcoletta a întrebat:

Vreau sa-mi fac un iubit
si nu ştiu pe care sa-l aleg pentru o relație stabilă.
Primul are 25 de ani dar e cam distrat şi imi e teamă să nu mă inşele.dar mă consolează mereu când sunt deprimată şi vorbeşte deschis cu mine.
Al doilea are 33 de ani şi
pare mai serios dar dacă îi povestesc despre problemele personale nu mă ascultă şi nici nu mă consolează ( ca şi cum aş vorbi singură).
Totuşi ce să fac? Pe care sa-l aleg?

14 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Cele mai mari șanse de a afla dacă cineva te va înșela e să discuți cu omul ce părere are depre fidelitate.Fidelitatea e întotdeuna o algere, nu îșeală cine crede adevărul și anume că e capabil să nu înșele să ce acesta e planul bun și care aduce fericire al Creatorului.

| RAY a răspuns:

Alege-l pe al dolea, sa maturizat si nu are chef de prostiile tale, tu inca esti copila, imatura, nu esti pentru o relatie, macar ti o trage matur, pe cel de 25 deja l-ai bagat in zona prieteniei

| Violleta2022 a răspuns:

Draga, pentru consolare si probleme personale poti sa-ti faci o prietena, pentru atata lucru nu ai nevoie de iubit.

| cristimihailov a răspuns:

De ce trebuie sa alegi dintre doua persoane care nu te satisfac total?

Nu poti sa gasesti si tu unul complet?

| Goete a răspuns:

Adica unul bun pe care ti-e frica sa nu-l pierzi
Sau unul rau care stii ca nu il vei pierde

Chiar intrebi asta?

| Brizbriz a răspuns:

Ala de 25 e inca, copil, dar e de partea ta si iti arata ca tine la tine
ala de 33 te crede pe tine copil, si nu iti da atentie

eu as risca unul zapacit decat unul nepasator

| Nirvanaaa a răspuns:

Acum depinde cum simți tu. Obiectiv analizând merita sa riști cu primul având în vedere ca el te asculta când ai ceva de povestit.

| RAY a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Te plangi la prietene nu la ala cu care faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul are 25 de ani și celălalt 33 de ani.

Tu câți ani ai?

Alege-l pe cel de 25 de ani, e prea bătrân cel de 33 de ani dacă ai vreo 20 de ani.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa fii batran baiete la 33 de ani, abia ce ne maturizam la 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul, alege-ma pe mine eu sunt valabilhee hee

| Together a răspuns:

Daca ai pana in 25 as zice pe primul, daca nu pe al doilea.

Daca vrei neaparat o relatie de durata, al doilea pare ca s-ar atasa mai usor, ca nu stie sa comunice asa bine cu o femeie.

| DARLINGx a răspuns:

Alege primul, dacă nu simte nimic fața de tine, sau te înșeală, îți poți găsii pe altcineva care să te iubească.