| Sarah35277 a întrebat:

Vreau sa-mi faca oral dar cand se pregateste sa se duca in jos parca am emotii si ii spun sa nu mai faca nimic. Mi-e frica putin, daca nu ii place, daca nu ii place cum arata pisicuta, daca are un gust neplacut. Mi-e frica ca nu pot sa controlez eu situatia. E pe bune, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| aliipt99 a răspuns:

Sa nu pui frisca. Am mai auzit in grupul de prieteni ca ar fi gretos. Te speli cu un gel intim, clătești foarte bine si gata. Parerea mea.Nu stiu cum e, dar n am auzit baieti care sa zica "ce gust avea păsărica lu x". E un gust specific probabil si se obișnuieste in secunda 2.Stai calmaa. Daca face asta e fain.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pisicuța?laughing Parca se numea păsărica, dar tu o poti reboteza cum vrei, ce varsta ai? Pisicuțo.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inchide ochii, lasa-te ''luata de val'', fiindca in mod cert te vei simti in al 9-lea cer. Pe bune. big grin

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E fraier el, ca te asculta. Pentru chestiile astea nu se intreaba/nu se tine cont de raspuns blushing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pisicuta are gust de pisicuta si o stie orice barbat. alta mama ta nu mai face. Daca nu ii place nu-ti mai face. Totul are un inceput. Sunt femei care asteapta, dar barbatilor nu le place. Iar tu nu-l lasi.
Daca mu il lasi, de unde stii ca nu o sa-i placa?

| aliipt99 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Mi-a placut faza cu pisicuta are gust de pisicuta. Nota 10!

| andrey69 a răspuns:

Te ai intrebat ca poate si el isi doreste mai mult ca tine sa iti ofere aceasta placere?

| xilef123 a răspuns:

Lasa-l sa te linga si te orientezi, spal-o inainte insa;-)

| Anonimul2700 a răspuns:

Totul vine din creier. Fii optimista ca totul va fi bine, Lasă-l sa ți facă un oral și o sa vezi ca o sa fie mulțumit

| Niceguy2019 a răspuns:

Lasa-l sa incerce, cu siguranta îi va placea si tie la fel, ca barbat iti spun, e greu pana prinde gustul, dupa aceea nu mai scapi nesarutata acolo...

| Silwian37 a răspuns:

Pune niste frisca! Va disparea gustul si frica!

| D1403 a răspuns:

Nu stii ce ratezi draga mea, lasa-l sa isi faca treaba de barbat happy