| Gabytsa_8450 a întrebat:

Vreau sa-mi raspunde-ti si mie la o intrebare. Am facut-o cu un baiat acum 6 luni, a fost prima data si de atunci nu am mai facut-o cu mine si nici nu vreau.(a fost o greseala de-a mea). Am aflat de la mai multe persoane ca dupa 6 luni devii inapoi virgine ca himenu` nu stiu ce face.si din astea. E adevarat? Astept cat mai multe raspunsuri.Multumesc!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Foarte intresant. Fetele care au facut-o prima data si le-a placut, nu zic nimic. Fetele care au facut-o prima data si nu le-a placut, li se reface himenul ca in basme
Mai, ce dracu?!
Voi credeti ca noi suntem nebuni cand va zicem sa asteptati momentul potrivit si mai ales, persoana potrivita? Nu e chiar asa cum credeti voi

| Douapunccteunics a răspuns:

E o prostie.laughing de fapt daca varsta ta e frageda se poate

| Irinna a răspuns:

Nu este adevarat, daca ai facut sex nu mai are cum sa`si revina himenul.

| roxydulkica a răspuns:

Asta e cea mai mare postie.

| LLLLLLLL a răspuns:

Virginitatea nu revine nici intr-o mie de ani

| GTFORetard a răspuns:

Nu este adevarat.

Nu e nevoie sa-ti explic mai multe... Dar cred ca e de ajuns atat.

Asa ceva nu e posibil happy.

| iiSceneXX a răspuns:

Sincer chiar că nu știu. Am mai auzit de așa ceva dar sincer nu cred. Adică ar fi posibil. Depinde de vârstă și de gradul de "brutalitate" cu care ai făcut-o. Stai liniștită că dacă e vorba de durere să știi că doare puțin și a doua oară. Dar poate să nu doară deloc, adică să nu simți tu. Dar asta se poate întâmpla doar dacă alegi o persoană care să aibă grijă. Pa` pa! :]

| Doza_4102 a răspuns:

Neahhh poate in visele tale