| akiki a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie o povestea voastra de dragostea... cum a fost prima iubire? primul sarut? primul sex?

7 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Prima iubire.inca o traiesc. De fapt a fost singura la mine happy E la ura la dragoste. Colegi de cls, totu' a inceput in a6a (adica acum aproape 5 ani :d)cand el incepuse sa se tina dupa mine ( desi pana atunci ne uram reciproc). Eu il detestam, ma enerva (era zapacit, iar eu cuminte). Si de la un tp incepuse el sa se comporte altfel, sa se uite tot timpu' dupa mine, sa se dea in spectacol, sa stea prin preajma mea etc. Si am aflat ca ma place. Prima reactie a fost uimirea.m'a uimit, mi se parea o aiureala, nu imi venea sa cred si nu am vrut sa bag asta in seama. Dar in acelasi timp ma tot gandeam cum, daca e adevarat, nu se poate etc. Dupa un timp am inceput sa il plac si eu blushing Toata clasa a 6a s-a tinut dupa mine laughing In vacanta de vara la fel. Si'a facut curaj sa imi dea un mesaj de ziua mea sa ma intrebe daca "vreau sa fiu prietena lui", si ca abia astepta sa vin sa imi spuna in fata ca ma iubeste (atunci eram plecata la niste rude, veneam peste vreo 10 zile).Eu i'am spus ca il plac abia la inceputul scolii. Am fost 8 luni impreuna in a 7a ( si a fost frumos... orice pupic, tinut in brate, strangere de mana conta asa de mult pentru amandoi ). dar unele greseli (din partea mea mai ales) si strambele colegilor au stricat tot. In cls a 8a ne'am evitat. Eu il iubeam, el facea pe durul oh go on. In vacanta dintr'a 9a a inceput iar sa se tina dupa mine si cum ne intalneam cum incepea sa ma sune, sa ma caute. Am fost impreuna din nou vreo 5- 6 luni. Ne'am desp iar din anumite motive oh go on. (as fi crezut ca ne'am despartit definitiv la inceputul clasei a 10a, pentru ca el nu mai invata in acelasi oras si distanta ne separare mult). Dar treceau cateva saptamani/ luni si ma cauta iar. Am mai incercat de cateva ori sa fim impreuna. Acum inca se vede ca tinem inca unul la celalalt. Il iubesc si de fiecare data cand il vad imi bate inima mai tare, cand vb cu el imi tremura vocea. big grin Se vede ca ne doare. Si cand ne vedem tot asa...ma cauta. Si acum 2 luni i'am dat ultima sansa(si merge bine pana acum blushing). Primul "sex" nu a existat pana acum. A fost prima dragoste la amandoi, am gresit amandoi. Eu nu am mai avut pe altcineva intre timp, in schimb el da, dar a spus ca nu a fost la fel ( si nu dura mai mult de cateva saptamani). Acum sa vedem ce va fi.

| Visecolorate a răspuns:

Si primul sarut?
Primul sarut a fost la 14 ani juma a fost tare dragut...cu primul meu prieten. Ne despartisem si el imi spusese ca vrea sa ne impacam. Si ne; am intalnit dar niciunul din noi nu spunea nimic. Peste putin tp cand i'am spus ca vreau sa plec mi-a cerut telef si nu mai voia sa mi'l dea inapoi ca sa nu plec. Si apoi mi-a spus sa il pup daca vreau telef. Si cand am vrut sa'l pup el s-a ridiat si m'a luat in brate si m'a sarutat Eram :O ca intr; un vis. A fost tare dragut. Tin minte ca m-am dus acasa buimaca, m-am trantit in pat si am inceput sa visez laughing

| Chrisstine a răspuns:

Primul sarut a fost wow=p~ Te gandesti toata noaptea la el happy
Primul sex inca nu a fostlaughing)blushingsunt micablushing

| Alycaaaa a răspuns:

Prima mea iubire este acum eu am 13 ani si el are 13 ani jumate si noi ne-am cunoscut intamplator la piscina eu la inceput am vorbit cu fratele sau si dupa aia verisoara mea a inceput sa flirteze cu acel baiat iar eu dintr-o prostie m-am bagat in vorba cu acest baiat si dupia am inceput sa ne jucam. Am facut schimb de numere de telefon si el in acea seara m-a sunat si am vorbit. A doua zi ne-am intalnit si el m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui si eu i-am spus ca vreau. Tot in acea zi am avut parte de primul sarut al vietii mele. De o parida de sex nu am avut inca parte deoarece el mi-a zis ca el isi doreste sa se culce cu mine dar eu sunt prea mica si prefera sa mai astepte vreo 2 ani

| AlleyChann a răspuns:

Primul minut, secunda? Primul pat? Primul loc?
Mult prea curioasa\curios.

| LuizaaxD a răspuns:

Prima iubire::idioata adica nu stiu era tampita eram doi copii prosti si ne placeam cica si ne-am cuplat peste doua saptamani ne-am certat si neam injurat si am zis chesti in genul::stateam cu tine ca naveam ce face si chiestii din astea
primul sarut::dulcea si skump eram afara si iubitamiu era cu baieti jucau adevar si provocare si unu ii pune provocarea::ba sarut-o pa iubitata si face el ::placerea mealaughing dupa aia m-a chemat acolo sus si a zis::vino putin sati zic ceva si fac eu::bine ma si m-am asezat si el m-a sarutat pur si simplu...
primul sex nu a existat...sunt prea mica am 13 ani

| Yuliadlke a răspuns:

Primul sarut. super romantic.:X:X,primul sex, very goodrolling on the floor, da a fost bine,:X:X:X