| Emmilia a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si mie o povestea voastra de dragostea... cum a fost prima iubire? primul sarut? primul sex?

3 răspunsuri:
| dyyva a răspuns:

Prima mea dragoste a inceput acum trei ani jumate( amandoi aveam 20 de ani), eram colegi de facultate si acolo ne-am intalnit. la inceput am fost doar prieteni pana intr-o seara cand am mers amandoi la un concert si acolo ne-am sarutat.prima noapte de dragoste a urmat la cateva saptamani cand am venit amandoi de la discoteca si l-am invitat sa urce la mine. a fost o noapte minunata in care ne-am iubit in continuu. am ramas impreuna iar in octombrie avem nunta.

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Pai...Primul sarut a fost superb.Cu un baiat de care nu il placeam, pana ne am sarutat.Eram eu cu varmea si cu prietenul ei si cu el.A 2 a seara in care ne am vazut m a chemat sa mergem pana la magazin si eu am acceptat.El mergea mai incet si eu mai repede si mi a zis sa merg si eu incet si i am zis ca nu pot iar el a zis ca daca nu merg mai incet ma opreste de tot si eu am zis sa te vad iar el m'a cuprins si nu mi a dat drumul si nu mai puteam sa merg si ne am tinut de brat pana am ajuns la o bancuta.Ne am asezat unu langa altu'foarte apropiati si vorbeam ceva iar el a inceput sa se apropie.In acel moment ma apropiam si eu.Ne am atins guritzele si m am lasat purtata de val. Dupa imi suna telefonul iar el mi l inchide.Ei si atunci ii suna si lui telefonul[varmea il suna ca trebuia sa plecam]si intr un final raspunde si na i a zis.Pe drum imi ziceam in gand:uh ce emotzii am. Dupa primul sarut cu primul baiat nu am mai avut probleme la saruturi cu alti baieti.Adika eu mai sunt cu acel baiat si in prezenthappy dar ziceam ca alti 2 baieti m au sarutat fara sa vreau sau sa le dau eu voie.De primul sex nu am avut parte dar o sa iti zic atunci cand o sa fac

| ursuuu a răspuns:

Prima mea dragoste s.a incheiat chiar acum 2 seri. vreau sa zic ca sufar foarte mult.sh nu stiu cum sa trec peste. primul sarut s.a intamplat intr.un parc.era toamna.ei urma sa plec acasa.a fost prima intalnire.i.am zis ca ma duc acasa pentru ca ma chemau parintii si at.m.a luat in brate.sh m.a sarutat...a fost primul sarut cu un baiat. cu el am facut tot. am avut doi ani impreuna.dar acum nu stiu cum sa ma mai impac cu el. sunt foarte geloasa...