| Andreeaa20 a întrebat:

Vreau să raman însărcinată și prietenul meu nu vrea.
Locuim împreună, muncim și avem situația financiară destul de bună.
Eu sunt pregătită pentru o familie.
Cum să rămân însărcinată? Știți ceva metode?
Dacă actul sexual ar fi mai rapid ar putea să ejaculeze înăuntru fără să vrea?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu-i plac copii

| Adry05 a răspuns:

Mi se pare de-a dreptu nesimțire din partea ta să vrei să rămâi și după mă gândesc că nu ai de gând să fii mamă singură dacă el nu vrea. discută și vezi-i motivele. dacă nu vă înțelegeți pe partea asta poți ieși din relație, nu să aduci pe lume un copil care să treacă printr-un divorț că face el vreun collaps că-și dă seama că nu e pregătit să fie tată. Un copil e o responsabilitate nu animal de companie

| RoCkKiD a răspuns:

Eu zic sa ai grija ca esti pe gheata subtire. Asa ajungi singura si cu copil.

| sierra1 a răspuns:

"Cum să rămân însărcinată? Știți ceva metode?"

ura, e cea mai tare intrebare văzută vreodată! ia un like MARE!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El nu vrea. Eul lui nu vrea. Când vrea sex, când face sex, viața din el vrea copil. Așa că mai educă-l, dar nu-l forța.

| mihai69 a răspuns:

Vrei copii? Caută atunci pe cineva care să vrea și el. Altfel riști să ai copil, dar fără tată.

| Drimmero a răspuns:

Miha asta cate conturi isi mai face?

| Freya1 a răspuns:

De ce vrei sa fortez un om sa fie tata fara voie. Daca nu vrea ori accepti, ori va despărțiți si cauti altul ce sa vrea.
Te-ai gandit ca poate iti lasa copilul in brate si pleaca?

| Andreeush a răspuns:

Dacă prietenul tău nu vrea un copil tu ce nu pricepi din asta?
Vrei să rămâi singură cu un copil sau ce?

| SilentRain a răspuns:

Nu poți hotărât si pentru alți ', ce vrei tu sa faci e mizerabil
Dacă el nu vrea nu ii poți impune, mai bine caut altă persoană care sa isi dorească copii

| Sofer a răspuns:

Asa ceva nu se face. Se face de comun acord sa fie de acord dacă vrea un copil.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă el nu vrea și nu e pregătit nu e bine sa îl forțezi. E imoral și nu cred ca veți putea fi o familie fericita, ar putea sa plece și sa ți plătească pensie alimentara

| Nemessys a răspuns:

Este o greseala foarte mare sa ramai insarcinata cu un barbat care nu-si doreste copii. Daca el nu vrea, nu ai cum sa-l obligi.

De aici iti dai seama ca voi nu va potriviti deloc si ca nu puteti merge mai departe in modul asta. Unul dintre voi trebuie sa se schimbe, altfel trebuie sa puneti punct.

Daca ramai cu el, o sa se intample una dintre situatiile astea
1. Ori te amana pana cand tu o sa ajungi la varsta la care nu poti face copii si o sa ai un regret foarte mare
2. Ori faci un copil cu el, iar el cand o sa afle ca esti insarcinata, cel mai probabil o sa plece sau, o sa se nasca copilul si el o sa fie un tata iresponsabil, o sa existe certuri in familie si la un moment dat, tot o sa plece. Tu abia nascand, iti dai seama ca nu o sa mai fii capabila sa ii oferi anumite lucruri cum o faceai si inainte. El o sa duca lipsa si o sa fie tentat sa caute in alta parte.
Gandeste-te si la copil happy Chiar ti-ar placea ca copilul tau sa creasca fara tata sau cu un tata iresponsabil? Banuiesc ca nu. Banuiesc ca nu ti-ar fi usor sa-l cresti singura.

Asadar vorbeste cu el. Ori vrea familie acum sau intr-un viitor apropiat, ori puneti punct, va gasiti fiecare pe altcineva si gata.

Problema asta trebuia sa o discutati la inceputul sau inainte relatiei, nu acum cand stati deja impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca asta e important pentru tine, si decideti impreuna. daca vrea si el, bine, daca nu, tu va trebui sa decizi daca mai stai in relatie sau va despartiti. oricum ar fi, decideti impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul ala ar fi nenorocit pe viata sa aiba o mama ca tine.Nici nu mai iau in calcul lipsa tatalui.

| TFL007 a răspuns:

Poate daca o faci cand e beat sa ai sanse laughing)

| ReZiSTorr a răspuns:

Cred ca vrei sa iti cresti singura copilul. Daca barbatu de langa tine nu vrea copii, crezi ca o sa-l faci sa vrea daca ramai insarcinata cu el? O sa plece mancand pamantul de langa tine

| IamJoKeR a răspuns:

Cine esti tu sa-i voebesti asa? Proasta educatie ai primit!

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

De ce vrei sa faci asta? In primul rand iti minti jumatatea, ceea ce nu duce la bine. Aparitita unui copil poate strica relatia de cuplu, mai ales cand unul nu si-l doreste https://suntmamica.com/aparitia-copilului-nu-va-salva-relatia-voastra/