| Andreyyy18 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu un loc dragut in Pitesti unde se poatea servi o pizza si apoi un desert (o prajitura) si cam pe unde se afla (de preferat prin centru)...
Multumesc!
Scuzati categoria, ma mai pus intrebarea si nu am primit raspuns

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Poi poți la Bonita care e în Piața Milea, la Mateo care e tot acolo, Club 32 care e pe Egalității lângă școala 3 și cel mai bine la Conti dar ar trebui să urci scările de la școala trei să ajungi pe Teilor, la Conti au cele mai bune clătite.

| JuliaR a răspuns:

Vis-a-vis de Bratianu (incep cu partea asta a centrului, pentru ca invat la cnicb). le iei si tu la rand: Quatro Stagioni, Hush, Keops, peste strada Aicha(dar nu cred ca au pizza)
In centru ai Garden langa biblioteca, peste strada de biblioteca se face o strada si mai e un local acolo, dar nu stiu cum se numeste, n-am retinut, Siblani pe gang la Fortuna (cum te duci spre pasarela pe partea stanga) si in Trivale unde cred ca sunt destule...
Daca ar fi dupa mine, m-as duce in Siblani, vara, la terasa love struck
Numai bine!

| JuliaR a răspuns:

Si in Mateo, bineinteles!

| AndyDeea a răspuns:

Era la Bonita. Acum poate restaurantul facut in locul Bonitei.
La mall cred ca poti sa iei pizza si prajitura sau in Mantion, Eden sau club 32.

Răspuns utilizator avertizat