| bibi_3115 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje sau statusuri noi de impacare va rog muult.

7 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Eu cu un simplu status, l-am adus pe prietenul meu inapoi " Adio puisorul meu, nu mai sunt cu tine, fii tu cu cine vrei, si uita-ma pe mine" sad

| misss a răspuns:

Da. mi un motiv ca sa raman o clipa langa tine sih o speranta ca mai ai incredere in mine

FiEcArE Om ArE Un sUfLeT.FiEcArE Om MeRiTa uN ZaMbEt.FiEcArE Om mErItA O SaNsA. IuBeStHe cA Sa fI UbYtH... IaRta-Ma DaK TiAm gReSiT

It's so hard to tell everyone I don't love him when he's the only one I will ever love

Am Vrut Sa plec Dar m`ai Oprit! Ca tzi.ai dat Seama C`ai greSit. Dar n`a Durat decat O zi`si-ai inceput la Fel sa Fii`! Pe mine vina Sa nu daiwinking Ca nu mai esti cum erai.Cine ti-a luat mintzile`De nu`ti vezi greSelile`?

Ce faci atunci cand iubesti si nu poti sa spui? Cand privesti cu ura si nu simti asta? Cand jignesti desi ai vrea sa-i spui cat il iubesti?! Orgoliul pentru unii e mai presus de iubire...

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Trecutul care ne-a legat` nu poate fi usor uitat`. spui mereu ca nu ma vrei dar ti`e dor de ochii mei

Faci parte din sufletul meu,
Asa am promis ca va fi mereu.
Indiferent ce se va intampla
Jumatate din el, e partea ta.

Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi.

E una dintre zilele alea nasoale

Ma gandesc la tine si doar ma doare

Nu mi'ai facut nimic, pur si simplu nu esti

E momentul in care nu ai si iti doresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi iubesc baiatul maxiimmmlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nori varsa lacrimi si iubirea na trecut poate mai exista-o sansa sa o luam de la-nceputcryingcryingcryingte besk nebunu mew moooooooolt de tooooooottt

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute