| Roxxy_5830 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste si geloziebatting eyelashes
Multumesc frumos happy
Dau fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| Gipsy a răspuns:

Iti dau un mesaj cu id meu si ti le dau pe mess.

5 răspunsuri:
| crazy_5962 a răspuns:

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!"

Iti va fi dor,iti va fi rece,timpul nu vindeca...ci doar trece!"

"Cel mai trist lucru in lume,este acela,ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el."

"Am plâns ascultând muzică şi privind fotografii. Am dat telefoane doar pentru a asculta o voce. Am fost indrăgostită de un surâs. Am confundat sentimente. Şi am iertat greşeli de neiertat !"

Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc... supara cel ce iubeste... cel iubit isi bate joc

Iti doresc sa mergi pe un drum numit VIATA, sa te impiedici de un ciob numit NORAC, sa cazi intr-o prapastie numita FERICIRE, si ca culegi o floare numita IUBIRE!

Crezi ca ma faci geloasa !? Nu puiu` meu . Nu ma intereseaza ;* Oricum te doare inima cand te uiti la poza mea. Asa ca ai grija de nasoala ta . Te pwpa Amika ta ;* !"

Nu o ai nici tu . Nu o au nici altii . E genul de fata care nu se baga in relatii !

Sunt extrem de simpla,extrem de clara . dar p0t fi extrem de calma si extrem de vulgara`` ;]

grea e viata unui peste cand traieste pe uscat...dar mai grea a unei fete cand iubeste un baiat...:X:X

o sa'ti para rau cand vei realiza ca ai pierdut'o pe unica ce te iubea .

"Poate am stat deoparte,poate,cand ai fii vrut sa`ti fiu aproape...Si poate acum pe strada in loc de "Buna" sa`mi spuna: "Poate acum te-as fii tinut din nou de mana"!"

Stiu ca a durut atunci cand ma certam cu tine , Se pare ca s-a terminat acea poveste de iubire.

"Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi.

Nu stiu ce a fost intre noi: o dragoste, o minciuna, o obisnuinta.Dar orice ar fi fost a fost un vis frumos, vis care a ajuns sa ma raneasca si nu mai pot sa traiesc asa.

Am intrebari de pus ,raspunsuri de dat ,ganduri de ascuns, oameni de uitat!

Poate incerc prea mult sa m-amagesc ca te pot uita, dar si-acuma simt pe buze uneori sarutarea ta!

Adevarul suna cam asa: Chiar daca ai puterea sa ascunzi, ti- e dor de ea !

prin zambetele tale am invatat sa zambesc si prin lacrimile tale am invatat sa iubesc.Acum cuvintele tac. Stiu ca ti-am cerut prea mult. cum asi putea sa uit prima atingere.primul sarut

D`abea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Greseala Pa!

Nu O laSa Sa pleCe . e sinGura care` te inteLege . iubeSte`O, fa`O Sa uiTe ca ai fOst reCe !

Te minti si acum,ca desi iti este dor,ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

Indiferenta ta il doare, dar la cat orgoliu are, nu-si recunoaste nici macar lui ca ii e dor de tine

•oAm puS SufLe† in kTeva mOmenTe `! De aZi StoP:->SenTimenTe ! O sa raD ,O sa TraieSc . Dar faRa s IuBeSc`! Dar meReu,nu uiTa . Vei raMane SpeCiaL iN viaTsa mEa:*•o°

Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna".Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X"

GreSeala ta ca m`ai laSat,poate acu` itSi aminteSti...Fete ca mne rar gaSeSti"

Vreau ca atuNci câNd te gandeşTi la miNe.să spui:"uiTe fata aSta chiar a ţiNut la miNe !

Cu lacrimile frante…Cu sufletul pierdut…Privirea-n pamant…Un singur cuvant…

Am intalnit un inGer, mi-a soptit spErante, l-am privit Orbind, m-a atins visand, l-am parasit plangand...

As vrea sa spun ca totul a fost frumos...Multumesc pentru orce secunda, azi totul e trecut, azi totul sa pierdut...

Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

E prea tarziu acum, prea tarziu pentru regrete Din tot ce-a fost frumos au ramas acele momente.

Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte

Toti din jurul meu imi vand complimente, dar nimeni nu stie sa-mi ofere si sentimente.

Dak as avea curajul sa iti sp ca inca tin la tine daca as avea curajul sa iti sp ca inca ai un loc in gandul,sufletul si inima mea pentru ca u esti baiatul la care am tinut cel mai mult.si ori cat as incerca nu voi putea uita atat de usor tot ce a fost

E prea tarziu acuma,prea tarziu pentru regrete.Din tot cea fost frumuos au ramas acele momente.

Sunt clipe din trecut peste care am trecut...sunt momente in viata care sincer m'au durut.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate.sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc. .

Te uiti la ea ma vezi pe mine.o saruti pe ea dar simti buzele mele.ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea…o mie ca ea.niciuna ca mine .

E greu sa plangi acolo unde radeai odata. Sa vezi cum fericirea in lacrimi e scaldata. E greu sa uiti sarutul ce inca il mai doresti. E greu sa uiti un nume , ce inca il mai rostesti .
"
De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva :X:X

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !

Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine

Se prelinge o lacrima din ochi … si nu inteleg ce e cu mine … stiu doar ca mi-e tare dor de tine …

M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

Daca prostia ar fii amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…

Nimeni nu-mi poate fura zambetul care-mi apare cand ma gandesc la tine. Si nimeni nu-mi poate fura inima, pentru ca ea deja iti apartine love struck

Nu mai sunt fetitza pe care o stiai tu mai de mult
Poate nici n-ai observat
De la un timp am mai crescut

Imi amintesti de trecut.imi amintesti mereu .cine a fost cu tine cand a fost mai greu.timplu trece repede nu`l poti oprii chiar de vrei sa ma uiti tot iti vei aminti

Am, doar simple regrete ...
Iar ce'a fost intre noi ...
False sentimente

A d0ua 0ara Nu o mai fac .
mi-am bagat mintiiLe in cap .
Pr0mit Ca o sa fiu Cuminte .
De azi inainte;x.

Este atât de schimbată;x! Exact qum ai zis tu ca nu o să fie vreodata!"

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc.

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

" Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving… "

Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. .poate se v-or saruta… "

" Nu pot sa-ti spun acum ce vreau .Nu pot acum eu nu mai stau. Un singur lucru ti-l rostesc. E acel simplu TE IUBESC ! "

" De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde, caci oriunde te-ai ascunde ea la inima patrunde… "

" Esti prima dragoste nebuna ce sufletul mi l-ai luat… mi-ai luat si sufletul cu tine cand te iubeam cu adevarat! "

De vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu…. De v-ei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu… "

" Ca o ploaie in desert ai aparut… Am simtit ca ma pierd intr-un sarut… M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor… M-ai facut sa te ador… "

Ori e alba, ori e neagra… inima mea mereu se-ntreaba…. daca am facut bine cand m-am indragostit de tine… "

" Unii spun ca suntem prea tineri ca sa iubim….ca nu stim ce este DRAGOSTEA….dar o inima batrana nu ar rezista la atata suferintza… "

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa ! fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat. Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]?
Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi . Eşti prea mândru sa o opreşti . Crezând ca vine inapoi .

-Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randur

Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam

-Ma urasti ,dar tii la mine !Ma respingi,da mori dupa mine

-Traiesc Din Fantezii, visez la nebunii.E o poveste pe care o stiï.

-dragostea-i ca bautura, cand o bei, te ia caldura, il astepti pe-acel barbat, care umbla numai beat

Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau...Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

Asa's eu si n-am ce face ...mami alta nu mai face
nu sunt rea nici smecherita dar stiu sa ma fac iubita

Acum ma doare ca am crezut o data in tine ca orice indragostit ce crede in destine!

Toate veneau, treceau, dar nimc nu ramanea . Nici macar baiatu` care puteam sa jur ca ma iubea

Zambeste frate si ia`o in brate, arata`i c`o iubesti si dai sperante

Iti spun pentru a mia oara , fiecare zi cu tine este extrordinara .

Si va plange neincetat dorindu'si sa'l fi uitat,leganandu'i durerea o stea,o mangaie cu raza sa !

Daca cineva iti spune 'te iubesc' tu sa-i spui ca minte caci iubirea nu se spune ci se simte

5.Când O Vei Îmbrăţişa Te Va Durea Pentru Că În Ochii Ei Se Va Reflecta Doar Imaginea mea Stai Liniştit Nu Mă Răneşti Chiar Mă Amuză Să Realizez Cât De Puţin Gândeşti ! ♥"

Acum nu mai e cum era... / Acum e PUTERNICA. repet: Stie ce vrea!

Pastrez în mintea mea clipele frumOase si îmi pare rau ca ele sunt singuRele ramaSe. ;;]

• Ştie când să râdă .ştie când să fie supărată .ştie când în ochii tăi .să fie cea mai importantă fată!

Şi când vreau să zâmbesc, n.am pentru cine.Când plâng nu.i atent nimeni la mine.

• Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere!

Poate azi te-ai certat cu el Dar poate maine va impacati si poate totul va fi la fel.•

• Nu e un viSs si nici o fantezie...E ceea ce se numeste "c0pilariE"?:-x•

Sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat, Ca pot avea orice daca imi doresc cu-adevarat !

●.Si totzi ma`ntreaba ce s`a intamplat . le raspund scurt: "Nu ma intereseaza,l`am uitat

•Nu ai cum să uiţi toate aceste momente , care acum sunt doar nişte simple sentimente . Dar niciodată nu am ştiut să te apreciez , poate de frică să nu te pierd .

• Ignoră`l deşi te atrage ! Respinge`l deşi e singurul care te face să simţi iubirea ! Iubeşte`l deşi nu e al tău ! ;x

•Iti mai` aduci aminte ziua cand ne-am intalnit? Mai stii,m`ai privit,mi-ai zambit.Nu stiam ce sa` cred atunci despre tine, Dar simteam ca `trebuie sa te`aduc` langa mine•

• M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea •

Tot ce`ţi ramane sunt nişte amintiri ce dor,care nu le poate lua şi nu te poate opri din zbor.Nu`i uşor te simţi dezarmat.pierdut in zare,amintirile rămân.chiar daca iubirea voastră moare

●Simt durere.nu stiu,nu inteleg de ce nu esti.Te caut adanc in visele cu tine, caut franturi de sentimente, caut gesturi de tandrete,caut soaptele fierbinti, mai stii cum iti placea sa ma alinti?

Daca ai`fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine...Credeai ca ma vei oftica, cu cate`o panarama de'a ta =).Nu!,Tu Doar scadeai in fata mea

Sa ma schimbi cu altcineva nu poti,la mine iubesti tot ce la ea nu suportzi""Sh cauti aceea parte din mine...La fiecare tarfa d langa tine!

●l si-ar fi dorit sa O ia de mana ar vrea sa-i Spuna Nu te-am uitat "Ea` sa`l Sarute Si ii Spuna ce mult te-am aSteptat Fiindca timpu` niciOdata nu o sa stearga dragoStea dintre noi 2

●face ` pe inab0ordabila . e un ` jo0k ce.l face ' dess . isi jo0aka bine ' roolu . inco0centa ` cu un ' chip pervers

Şi nu ştiu ce să mai spun. Se vede clar că îmi lipseşti , şi îmi vine să mor că tu , nu mai eşti !

●Nu sunt o sfanta dar nici o bagaboanta,respect pentru baietii care stiu sa se poarte cu o fata!

●Încă îl mai iubeşti şi eşti pregătită să`l ierţi.Si probabil o să`l ierţi chiar dac`ai să regreţi

●Şi acum ar trebui sa şti mai clar ce vrei. El are de pierdut, tu eşti ok! Ia'ţi liber de la stres pentru o vreme. Nu'ţi mai bate capul, uită de probleme!

●Intre noi sunt multe diferente . Eu nu ma cobor in lumea ta plina de zdrente

Mai tii minte cand visam `Shi desenam Y love you' pe trotoar?:

Fara tine ma sting… Ma hranesc doar cu nopti din trecut… Stelele plang in urma ta…Cum as putea sa uit… Cerul e trist… toate vb numai de noi… iar mie… mi-e dor de ochii tai…

Cate picaturi de ploaie s-au scurs pe obrajii tai Atatea lacrimi au curs pe obrajii mei.De cate ori ai vazut asfintitul De atatea ori ma gandeam la tine.Acum cand te gandesti sa iti stergi obrajii Si sa inchizi ochii sa nu vezi asfintitul e prea tarziu ca eu am plecat.Pentru ultima oara iti spun"Te iubesc nu te-am uitat" "Dar plec ca m-am saturat"~x(

ai aparut in viata mea , ca o minune…mai fermecat cu mii si mii de vb bune…ai alungat din jurul meu clipele grele . te voi iubi mereu minunea vietzii mele…!:X:X:X:X:X

E trist ca nu e ce’ti doresti, si crezi ca niciodata n`ai sa mai iubesti ! ."

♥ Lucrurile privite cu dispreț cer multă voință . Cu ușurință poți cauza cuiva suferïnță !

Si imi amintesc de noi, imi amintesc de tine. De zilele in care totul mergea bine

Înţelege că trecutul nu mai vine niciodată, numai amintirea mai poate spune : aşa a fost odată !

Educata de destin,simt mult dar arat putin.

"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.:-x"º

) Pune stop cand te streseaza.Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege?Spune`i "PA" si se calmeaza

Mi`e dor de inocenta ce caracterizeaza orice copil

Cand facem cate o prostie scapam intotdeauna subtil

Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?

Spui` ca e` o copila`, si ca nu` itsi place asa`;| Dar asa` cum e .te-ai indragostit de ea...

Aiurea ma mint ca nu-mi pasa, Aiurea spun ca nu mai conteaza, Aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata

nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X

• sunt asa cum sunt,cum nimeni nu ar putea sa fie...sunt EU si atat!,cu nimic mai deosebita,dar,totusi ^DIFERITA^

Ia`ti liber de la stress pentru o vreme.Nu`ti mai bate capu` uita de probleme.Fa cumva si mergi mai departe.Stii ca poti.Stii ca se poate.Sa privesti in spate n`are rost.Nu o sa mai fie ce a fost :-x

Ce fericiti eram ca am gasit ce-am cautat atata vreme
Cu tine am uitat de necazuri, probleme
Dar normal dezamagirea si-a facut prezenta la un moment dat
Si-am aflat ca nu esti ceea ce-am sperat sa fii de fapt straight face

Si inca te'as mai vrea...
Chiar daca ai reveni la fel in viata mea,
Dar as fi mai rece,caci acum stiu
Tot ce'i frumos...repede trece

» " Vezi tu….nu pot sa te uit…fiind te iubesc prea mult…insa tie ti-e usor….mie insa imi vine sa mor… "

Eu pentru tine am fost o amintire alta pentru tine va fi doar dezamagire

Cum vorbesc .sau cum ma comport.nu conteaza.atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.eu simt ca tot ceea ce fac e bine.si niciodata n'ai sa poti schimba ceva in mine...

Iti place cum te privesc.iti place cand iti zambesc.iti place la nebunie cand bat apropouri ca te iubesc

E doar fata pentru care ti-ai fi dat viatsa. dar din pacate prea tarziu ti-ai dat seama .

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama, dar daca maine dispare,ai sa vezi ce mult inseamna!

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! De aia fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!

Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie !? N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie ! ?

" » Fa`ma sa inteleg .Iti place cum arat, Sau Cautzi iubire?[\

Nu merita Tu` suferi` Si` Vrei sa Fie` bine` ` In timp c Lui` ` Nici Nu`i ` pasa` d Tne`

Decat ` o Drag0stee ` Ce ` nu mai ` Are r0st ♡ ` Mai bine ` Sa uitam ` ● ` Ce intre ` n0i a Fost ` . ღ

M-ai facut sa cred in tine, in iubirea ta… m-ai facut sa, ma gandesc zi si noapte la tine… acelasi lucru-l fac si acum chiar daca tu ai plecat… Te astept… Vino… ! "

Hotaraste-te odata,ce tot stai sa te gandesti?Crezi ca ai sa faci o crima,daca-mi spui ca ma iubesti?

Dupa fostu`,vine altu`/Aceleasi gesturi si cuvinte/Tot ca inainte/Il crezi apoi iti dai seama ca minte/Si`n final e o alta poveste/Aceasi scenariu.alte
fetze!"

N-am sa rup in 2 pozele in care ne imbratisam.Fiindca imi e dor de baiatul care mai de mult il iubeam.Acum ochii ce ma privesc imi par straini si rai.Dar ei nu ma mai ating chiar daca stiu ca sunt ai tai.

Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt...daca te-am uitat sau doar ma prefac!ღ♥•

Nu asa se termina toate povestile de iubire? unul pleaca,celalalt ramane.Ramane prinsa in trecut,blocata intr-o iluzie pe care ea o numeste "poveste de iubire"

Este extraordinar mersu' ala intepat

Iese din normal mersu' ala elegant 

Ash vrea sa-ti cer, sincer un autograf

Semneaza , Domnïshoara care te-a dat peste cap !

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ?

65) Cât de frumos este să poţi spune din nou că eşti fericită ,că te simţi iubită.Amintindu-ţi de trecut, şi cât de greu peste toate ai trecut!

| k1nk1 a răspuns:

Auzi c-am inima de piatra[chatterbox]
Nu esti primul' care pleaca[laughing]
Da` esti primul' sincer care-as vrea`ntr-o zi sa se intoarca[:-s]
Nu esti primul' care`ncearca sa ma schimbe`n repetate randuri[oh go on]
Da` esti primul' care`ntr`un final m-a pus pe ganduri[day dreaming]

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| Katomi a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

L-luminile O-orasului V-vegheaza E-enern (LOVE)

| Katomi a răspuns:

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!

Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva
Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea, stiind ca e si a ta. day dreaming"

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea!"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"