| dincolodevise a întrebat:

Vreau si eu niste urari de la multi ani pentru cea mai buna prietena a mea. dau funda la cele mai frumoase...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
'La multi ani si sa ti se indeplineasca toate dorintele';
...sa stii in viata ce cauti, sa ai norocul de a obtine si de a pastra si sa-ti dai seama cand ai gasit... La multi ani!;

Sa primesti flori de ziua ta... Sa inveti de la fiecare floare sa iubesti, sa fii tandra, sa luminezi pe cei din jur, sa-i lasi sa te admire, sa aduci bucurie si sarbatoare... La multi ani!;
De ziua ta m-am gandit la ceva grandios, magnific, spectaculos. Oricum nu costa nimic sa te gandesti!;
Cu ocazia zilei de nastere noi iti dorim tot binele din lume si mult succes in toate! La Multi Ani!;

De ziua ta vroiam sa-ti daruiesc un buchet de flori mare cit sufletul tau si frumos ca tine, dar nu am gasit asa ca o sa-ti spun doar "LA MULTI ANI!;
De ziua ta iti ofer in dar inima mea, frumos impaturita in aceasta misiva care sa iti sopteasca tie ca te iubesc si te voi iubi mereu! La Multi Ani!;
Iti doresc un munte de sanatate, o mare de iubire si un ocean de fericire!;
Iti doresc ca in fiecare an numarul de lumanari sa scada si numarul de petreceri, torturi si urari de La multi ani sa creasca!;
Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune;

Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!;
Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai funda?