| cryss_1476 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi recomandati doctori ginecologi buni, din pitesti. trebuie sa fac o consultatie si nu stiu unde sa ma duc. cat mai multe recomandari va rog! mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doctor Copăceanu, are cabinet în oraş, lângă I. T. M., este bună la diagnostice şi face tot felul de analize pe sfera genitală.
Mai este de asemenea undeva în Prundu (la staţia de la Depou) un cabinet ginecologic cu o doctoriţă pricepută.
Sănătate.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca cel mai indicat e sa mergi la un cabinet particular ca macar acolo aia stiu ca sunt platiti sa dea rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine acasa. Te consult. Am un stetoscop in pantaloni.