| Andreiu68 a întrebat:

Vreau un raspuns urgent! M-am indragostit de o fata la nebunie.A fost din partea mea dragoste la prima vedere.Toata faza este ca aceasta fata,,nu ma vede".I-am trimis cerere pe Facebook ca sa vorbesc cu ea, dar nu mi-a acceptat-o, am stat asa aproape 3 luni dupa care am anulat cererea si i-am trimis iar, dar nici acum nu mi-a acceptat-o si a trecut 2 saptamani.Am crezut ca nu mai intra pe Facebook de aia nu imi da accept, asa ca am pus 3 prieteni sa ii daie add, si la toti 3 i-au acceptat cererile,in nici o zi. Vreau sa ma remarc in fata ei, sa ma vada si sa imi dea accept sau sa imi zica in buna printr-o minune, cum sa ma remarc sau ce sa fac? O vad in fiecare zi prin liceu tracamd pe langa mine si cand o vad parca imi imfrumuseteaza ziua.Sa renunt la gandul asta? Eu chiar vreau o relatie cu ea. FUNDA; fara bataie dd joc va rog

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ea nu te vrea de ce crezi ca ai putea avea o relatie cu ea? Intr-o relatie ambii parteneri trebuie sa aiba aceleasi sentimente unul pentru celalalt. Parerea mea este ca esti prea obsedat de ea. Alta. Fete sunt destule.

| corbulalbrosu a răspuns:

O relatie interumana se bazeaza pe atractie dar acest lucru se produce numai in cazul in care in mod obligatoriu sentimentul este reciproc. In mod sigur fata dorita nu este sufletul pereche. sad

| T0T a răspuns:

Renunță, deja o dai în penibil.

| vocea a răspuns:

Trebuie in primul rand sa iesi in evidenta, asta inseamna sa te imbraci bine. evita hainele sportive si tricourile cu nume de fotbalisti pe spate, hainele in culori cacanii, lalai, invechite sau care pur si simplu nu cad bine pe tine. Daca mai sunt facute si de firme cunoscute atunci e cu atat mai bine, dar merg si cele chinezesti sau turcesti atata vreme cat nu arata ieftin. Mai important decat firma este insa curatenia, nu ai voie sa ai haine murdare pe tine. Fetele adora imaginea curata, iar pentru a o spori poti imbraca haine deschise la culoare.

| andreea11Secret a răspuns:

Daca nu ti a acceptat cererea de pe Facebook, trimite i mesaj. Daca iti da seen, nu renunta, salut o la scoala, vorbeste cu ea si de abia atunci poti sa te dai batut. Nu poti renunta doar pentru ca "nu ti a acceptat cererea dupa o retea de socializare". Curaj ca nu mușcă. Un singur lucru stiu, fetele urasc baietii timizi.