| Goete a întrebat:

Vreo fata imi poate explica cum prefera sa se masturbeze sau mai bine zis sa o masturbeze un baiat? Adica sa imi bag degetul sau degetele sau pe clitoris in sus si in jos sau stanga dreapra sau alternat sau... cum preferati?

23 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel mai simplu e sa o rogi pe ea sa te invete ce si cum ii place. isi pune mana peste a ta si porneste.

| Goete explică (pentru PsihoSex):

Pai, de asta intrebam doar fetele

| corbulalbrosu a răspuns:

Orgasmul adevarat si de neuitat este provocat de o cunilitia pe cinste efectuata cu limba si nu de o simpla masturbare ''amarata'' efectuata cu degetele. big grin

| Frank51 a răspuns:

Cu degetele aratator+mijlociu miscari de rotatie apasat(dar nu foarte tare, ci ferm) pe clitoris. Daca o poti face in timp ce o penetrezi esti zeu. Apropo, chestia asta difera de la fata la fata, eu am zis in general.

| Goete explică (pentru Frank51):

La tine functioneaza, asa cum ai spus?
Banuiesc ca te simti fata, de asta ai raspuns

| Frank51 a răspuns (pentru Goete):

Numele și poza arată clar că sunt băiat.

Eu am spus ce merge la majoritatea fetelor. Nu am cum să știu secretul deplin laughing, unele fete nu se masturbeaza și e destul de greu să aflii tu cum să faci(din moment ce ele habar n-au).

Am raspuns pentru că am vrut să ajut, dacă nu ți se par de ajutor răspunsurile mele im really sorry.

| Goete explică (pentru Frank51):

Nu am spus ca esti fata. Doar ca te simti fata

| Frank51 a răspuns (pentru Goete):

Chiar te duce capul nu gluma. Hai ca inteleg ca nu apreciati un ajutor onest, dar sa faceti si misto deja devine tupeu nesimtit.

| Nemessys a răspuns:

Lasa degetele si treci la limba. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu sunt fata, cred ca multi imi vor da dreptate cand spun ca fiecare fata e diferita si prefera lucruri diferite. Cel mai bun lucru pe care poti sa il faci e sa o intrebi ce ii place, iar daca nu stie, sa o verifici pe parcurs (nu la fiecare 3 secunde), sa vezi ce poti face diferit si mai bine pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai pot scrie mesaje pana la 20, ca cică fac spam.Secretia de la orgasm e alta, eu am si o altă secretie, dar curge fara sa ma doară

| Goete explică (pentru anonim_4396):

Scuze, nu am fost pe TPU.
E ciudat, si mie mi s-a intamplat sa nu ma mai lase sa scriu mesaj

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

Stiu ca e ciudat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

Acum 4 zile m-am intepat într-un cui, si acum parca înghit mai greu, oare am tetanoscrying
Piciorul nu ma doare, înainte era roșu pe lângă urma de cui, dar acum nu mai este asa roșu.

| Goete explică (pentru anonim_4396):

Infectia ar incepe pe langa intepatura, stai linistita

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

Ce? Pai era vânat pe lângă intepatura de cui, dar acum nu mai este, abia se cunoaste, dar tot am punctul unde m-am intepat. Dar înghit greu crying

| Goete explică (pentru anonim_4396):

Era vanat.
Acum abia se cunosste.
Daca tot iti faci probleme de ce nu mergi la medic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

Ei sa ma duc, nu ma doare, dar mi-e frică

| Goete explică (pentru anonim_4396):

O infectie incepe in locul intepat si doare tot mai urat va fi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

Ceeeee? Nu ma mai doare

| Goete explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur, inseamnanca s-a vindecatwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goete):

Ce bine.Mai am doar punctul roșu unde a fost intepatura

| Ely1234567 a răspuns:

Am instalat cum sa te caut