| Rpgdei a întrebat:

Vreti sa facem un grup pe whatsapp? Mai schimbam o vorbă, o idee ceva.

17 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Vin si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu. Cine nu ar avea sa vorbeasca de Justin Biberon si chestii de genul pe un grup facut pe TPU

| Rpgdei explică (pentru anonim_4396):

Numărul prin mesaj

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rpgdei):

laughing Nu am ce sa vorbesc cu voi oameni buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei. Si eu vreau happy

| Rpgdei explică (pentru anonim_4396):

Mesaj cu numărul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rpgdei):

Nu pot sa trimit mesaj pentru ca sunt utilizatir junior..Deci cum facem? Numarul nu il scriu aici in comentariu.

| L1feDRAIN a răspuns:

Go Discord madarfakar.
Whatsappu e invechit.

| L1feDRAIN a răspuns:

I'll kill yourself r@p! ng your mum, now go and cry you little son of the b! tch.
Te faci mare ca stii engleza, f-te-o naiba, ca te scapi cu vorbe auzite de la colegii care te jignesc pe tine, jegos de 9 ani ce esti si de natia care te-a proiectat.

(un mesaj pentru admine: ma provocat. )

| L1feDRAIN a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Lol, a fost evaluat reportul meu, thx admins.
Acum raspunsul asta nu are ce cauta aici.
TOATA LUMEA INCHIDE OCHII

| alexwahl a răspuns:

Si aici se pot schimba vorbe. Cei ce au intentii rele se fresc de locurile publice.Acum nu spun ca si tu ai ganduri de genul,,

| Rpgdei explică (pentru alexwahl):

Nu inteleg ce gânduri te referi laughing dar mai ai cu cine schimba o vorbă, sper sa nu fie doar persoane ...sa nu zic cum

| theillusoryman a răspuns:

Nu,mi-e de ajuns să vad obsesile unora pe acest site, nu vreau să le văd si pe whatsapp.

| Antihristul a răspuns:

Dap big grin

| Lichan1 a răspuns:

Și eu vreau