| anonim_4396 a întrebat:

Vreu sa iti spun ca atunci cand am facut prima data sex eu aveam 24 si iubita 18. Ea s-a urat peste mine si m-a intrebat daca vreau sa facem sex si ce parere am. Am spus ca buna si ca imi place. A scos o cutie de prezervative din geanta
I-am bagat-o de cateva ori si apoi am scos-o crezand ca o bag pe langa dar eu o bagam bine.
Eu : -Parca erai virgina?
Ea: -Pai sunt
Eu: -Nu a curs sange?
Ea: -Nu neaparat.
In seara aceea am facut doua numere. (miercuri) si am mai folosit si celalalt prezervativ vineri.
Sambata de dimineata mi-a luat organul genital si l-a frecat pana am ejaculat.
Era virgina sau nu? Ce parere ai despre situatie?

19 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Era pe dq virgina...

| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca fata a fost virgina, candva...

| Emilian65 a răspuns:

Pentru tine, important era sa fie virgina? De ce nu ai intrebat-o inainte de a baga scula in pasarica ei. Daca iti spunea ca nu este virgina, mai bagai scula in pasarica?

| sofisis a răspuns:

Sincer in situatia de fata tind sa cred ca nu mai era. Desi intr-adevar nu e obligatoriu sa iti curga sange. Dar e destul de rar ca o virgina sa se urce pe tine din senin si sa vrea sex asa...pe nepusa masa.
Oricum, ar fi trebuit sa simti si tu o bariera acolo ceva...nu intra chiar asa ca, cutitu' in unt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu numai ca era virgina am destule motive sa cred ca inca mai este. Si virgina va ramane pana la sfarsitul vietii!

| Hαppiηеss a răspuns:

Pai in conditiile descrise de tine eu tind sa cred ca nu era virgina.
Parea mult prea tupeista iar virginele in general sunt timide si fricoase.
Poate gresesc, uneori aparentele inseala.

| lex79 a răspuns (pentru Hαppiηеss):

Serios? uite eu nu am fost asa!
si in putinele momente in care am fost timida, am fost falsa, mergand pe aceeasi idee ca "virgina e timida".

| Hαppiηеss a răspuns (pentru lex79):

TU nu ai fost asa, asta nu inseamna ca toata lumea trebuie sa fie ca tine.
Aici fiecare isi da cu parerea, daca tu nu esti de acord cu cineva este treaba ta dar nu venii sa te iei de fiecare dintre noi ca nu gandim ca tine!
Parerile sunt impartite, trebuie sa te obisnuiesti cu asta si sa-ti ti frustrarile pentru tine!

| lex79 a răspuns (pentru Hαppiηеss):

Frustrari? despre ce vorbesti? nu cumva te uiti in oglinda?

nu, nu toate sunt ca mine! asta e CLAR! dar asta nu inseamna ca nu mai e nici una ca mine si prin urmare ca aia sigur nu mai e virgina pentru ca are tupeu si curiozitate in ea!

poate era, poate nu, nu ai stat tu la puta ei inainte sa o verifici. nici eu, dar eu nu am zis ca era sau nu. am zis doar ca din dateliile lui nu poti deduce o astfel de concluzie.sunt femei si femei!

| SorinTudor a răspuns:

Sunt fete la care himenul este elastic. Daca prietena ta are himenul elastic ar trebui sa fii fericit pentru ca sunt putine fete de acest gen. Desigur himenul mai poate fi si rupt accidental datorita sportului sau din alte cauze. Tu ar trebui sa stii daca era sau nu virgina laughing

| lex79 a răspuns:

Poate da, poate nu. tu ar trebui sa ii cunosti cel mai bine trecutul.cu cine a mai fost si ce-a mai facut.

daca tu nu o cunosti, noi nici atat.cat despre ce ai povestit tu, e irelevant.

daca ea a zis ca nu, atunci ar trebui sa o iei de buna ca nu a mai facut sex pana atunci. desi ma astept sa va cunoasteti mai bine si sa fiti mai apropiati

| EvelynAlexandra98 a răspuns:

Fetele virgine nu au cutii de prezervative in geanta. straight face Fetele virgine nu sar pe baieti sa faca sex. straight face Deci, nu cred.

| lex79 a răspuns (pentru EvelynAlexandra98):

Nu o virgina de la tara, dar una de 18ani curioasa si destepta da, face astea. nu va vine sa credeti ca mai sunt si femei mature?

| Ioana_Alina_1995_FblC a răspuns:

Nu cred, chiar daca o femeie nu are sangerari dar durerile sunt mai mici sau mai mari si in plus ca simti tu ca baiat sau barbat ca ii ca "un canal infundat"

| SorinTudor a răspuns (pentru Ioana_Alina_1995_FblC):

Cu alte cuvinte fata pe care o citez vrea sa iti zica ca daca era prietena ta era stramta in pasarica sau daca era galeata laughing

| ClauditaSmile a răspuns (pentru Ioana_Alina_1995_FblC):

Ea spunea ca are dureri, era nitel stramta dar intra usor ca se lubrefia zona

| ClauditaSmile a răspuns (pentru SorinTudor):

Ea spunea ca are dureri, era nitel stramta dar intra usor ca se lubrefia zona in timpul preludiului

| Ioana_Alina_1995_FblC a răspuns (pentru ClauditaSmile):

Trebuia sa incerci sa o f... Fara preludiu.

| Ioana_Alina_1995_FblC a răspuns:

Scuze nu ai inteles ea a spus la inceput ca ii virgina dar de fapt s-a dovedit a nu fi...