| fgsxbfhg a întrebat:

XAU TPU! cum sa incep. pai ma numesc alina si sunt impreuna cu iubitul meu (Gabi) de 4 ani acum in iunie, suntem foarte fericiti impreuna, ne iubim la maxim dar. exista un dar. totul a inceput cred ca in urma cu doi ani cand dintr-o data a disparut sarutul. si nu stiu de ce, eu am incercat mereu sa il sarut dar mereu intoarce capul se fereste ce mai, am avut o discutie f.serioasa pe tema asta si mi-a spus ca nu mai vede viata ca acum 2 ani, k nu i se mai pare totul atat de roz ca atunci. dar eu simt mereu nevoia de al saruta si ma simt super prost cand se fereste si nu stiu cum sa il fac sa inteleaga crying ce sa fac sa nu se mai fereasca? funda! love struck

13 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Buna! eu cred ca nu te mai place ca inainte! cred ca atractia aceea a disparut. un barbat cand iubeste o femeie simte mereu nevoia so sarute so ia in brate. daca de la un timp e distant si cu gandul plecat, si evita mereu sa te sarute inseamna ca are pe altcineva in gand sau nu mai tine la tine cum tinea inainte. incerca sa vezi cum se comporta un timp. eu zic sal intrebi ce nu-i convine? ce se intampla? incercati amandoi sa va faceti pe plac. indreptati-va amandoi greselile. succes

| fgsxbfhg explică (pentru inger02):

Adica... nu este asta eu stiu ca ma iubeste este un barbat exceptional ma adora ma ia in brate facem dragoste in fiecare seara ma saruta peste totwinking dar cand dau sa il sarut pe buze intoarce capul in rest e perfect... eu cred ca din cauza anilor adica el are 29 a implinit ieri si miau mai spus ca e din cauza varstei ca se sckimba si nu mai gandesc la fel nu stiu faca e ca nu cred ca nu ma mai iubesc pentru ca la inceput doar ma placea si tinea la mine iubirea avenit mai pe urma. nu stiu faza e ca ma iubeste dar nu vrea sa ma sarute adica ma saruta din cand in cand o data pe luna inaintye cum lucra departe si pleca in deplasare si se intorcea la saptamana ma saruta pana in zori zilei dar acum. nueste distant sau cv ade genu doar ca intoarce capul. nu stiu ce sa fac.

| inger02 a răspuns (pentru fgsxbfhg):

Pai poate nu-i de fire asa pupacios. intreaba l de ce face asta? sau poate s a intamplat ceva in copilaria lui sau are el un motiv de face asta.

| fgsxbfhg explică (pentru inger02):

A zis exact cu cuvintele astea '' imi este scarba de mine '' eu vreau sa il fac sa stea crying sunt disperata si majoritatea ma face si imi pierd mintile

| DeeaMarry a răspuns:

Pai de ce nu il intrebi pe el? Ii spui ca pe tine de nedumireste treaba asta, ca ti-ai dori sa fie la fel ca inainte. Daca te iubeste, sunt sigura ca o sa ia atitudine.

| Rebecca009 a răspuns:

Probabil iti miroase gura...

| fgsxbfhg explică (pentru Rebecca009):

iti garantez ca sunt foarte igienica cand vine vorba de gura mea. folosesc periuta si pasta de dinti mai des decat folosesc alti gelul de dus. si nu sufar de nimic sunt foarte sanatoasa nu ar avea de ce.

| Mell1321 a răspuns:

Mda...asa am patit si eu. Ma refer ca si eu am fost in situatia lui nu a ta. Parerea mea e ca nu mai tine la tine, nu mai e atras de tine, 4 ani e mult, faceti mai bine ceva iesiri, cluburi, jucati biliard, cinema...monotonia e cea mai aiurea.Eu in cele din urma nu l-am mai putut suporta si m-am despartit de el din aceeasi cauza ca tot timpu era calare pe mine sa ma sarute sa ma stranga in brate si alea alea.

| fgsxbfhg explică (pentru Mell1321):

draguta nu cred ca e in situatia ta noi nu am stat chiar ff mult timp impreuna a fost plecat cateo luna mai mereu nu cred ca e ca tine ma iubeste ma adora sti ce inseamna el a zis ca ii e scarba lui de el insasi nu ca ar avea ceva cu mine intrebarea mea era cum sa fac sa ma sarute nu de ce face asa... si iesim mereu infiecare seara sambata orikand...

| Mell1321 a răspuns (pentru fgsxbfhg):

Atunci nu stiu sigur care e problema, eu zic sa te calmezi un pic sa te gandesti ca totul o sa fie bine happy...sau sa ii dai un pic de spatiu:*

| fgsxbfhg explică:

Sunt in franta nu prea vorbesc franceza cum cer viagra...laughing dar cred ca o sa incerchee hee mersi

| fgsxbfhg explică:

merci tu imi ridici starea de bine...winking o sa incerc apoi revin si iti povestesc cum a fostwinking

| fgsxbfhg explică:

Ok mersi mult :*