| anonim_4396 a întrebat:

Yo TPU, am si eu o intrebare, poate e putin nepotrivit sa intreb asta dar mna, cum as putea sa imi "insemnez" iubita, am vorbit cu ea despre chestia asta si a fost de acord, doar ca eu nu stiu cum sa o fac, trebuie sa musc, sa "sug", unora o sa li se pare amuzant, chiar si mie mi se pare cand o zic cu voce tare, doar ca nu sunt prea experimentat in chestiile d-astea.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu i-as sugera iubitei tale, sa te insemneze cu un fier inrosit direct pe penis, poate te inveti minte sa te comporti ca un om normal, nu ca un animal, ca doar pe alea le insemnezi.

| Crackman a răspuns (pentru Violleta2022):

Cam dur laughing) dar astia au 10 qni

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar copii oligofreni si cu retard sever, practica astfel de procedee de ''marcare'' cu totul ilogice, irationale si inutile.

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Copiii, ca sunt mai multi. Iar virgula pusa intre subiect si predicat este semn clar de analfabetism functional. Nu mai judeca, ca nu esti in masura sa o faci! Cine ti-a permis sa adresezi epitete de genul celor din raspunsul tau?

| Horus35 a răspuns:

Nu vă mai sugeți mă, că vă ajunge un cheag de sânge la creier și muriți ca... deștepții.