| vasyzistemutu a întrebat:

Zilele astea va urma sa fac sex cu o fata mai plinuta si nu pot zice ca-s asa bine dotat, sa zic cam 14-15 cm, ce pot face ca sa o satisfac pe deplin?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bag-o ca in filme. Dar pe bani gasesti una mai de doamne ajuta no. Calitate corporala. Cu dolofana stinge becu si punga pe capul ei 1 gaura sa respire si asa mai simulezi ca e bunaciune

| darrio2007 a răspuns:

Sa nu faceti sex față in față. Burta ei + burta ta scurtează organul. Nu alege ziua de vineri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu esti casatorit cu fata faci cel mai mare păcat, lasa o fară sex, caută sa te insori si după faci sex. Ține șarpele in cușcă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ca fata sa fie pe deplin satisfacuta d.p.d.v. si mai ales sexual va trebui ca tu, sa reusesti sa-ti controlezi si coordonezi procesul de ejaculare a spermei si sa fii capabil sa-ti mentii penisul in stare de erectie pana in momentul in care fata va da semne ca s-a ''terminat'' si a ajuns instarea de satisfactie finala sau la starea de orgasm. Este suficient sa reusesti sa te termini/ ejaculezi dupa ce ea s-a... terminat. big grin Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu te grabesti sa ejaculezi si lucrezi in ritmul ei cu siguranta o vei satisface si va dori sa msi faca sex cu tine.

| Sofer a răspuns:

Desigur ca o sa fie satisfacuta daca o faci ca in filme.

| Holiday a răspuns:

Grasele nu au vaginul mai mare...

| Dalmore a răspuns:

Rip.