| vasy2399 a întrebat:

Zilele astea va urma sa fac sex cu o fata puțin mai plinuță și adevarul e ca mărimea penisului nu ma avantajează atat de mult. Ceva sfaturi pentru a se simți bine? Atat eu cât și ea.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu cred ca mărimea o ea fie o problema. O sa o satisfaci.

| alina2k18 a răspuns:

Crezi ca daca e plinuta are vreo legatura cu lungimea si largimea vaginului?
winking
Intreaba baietii cam de ce galeti au dat in alea slabute laughing)))
Daca ai penisul micut si dragut laughing si fata e mai tanc rusesc deci excludem varianta sa stea ea deasupra ramane pozitia CAPRA sau in picioarewinking

| JicaContra a răspuns:

Sunt fete plinute care au vagin stramt si un penis mic sa fie mare, mare, MARE pentru ea!

vaginul e o chestie cat se poate de la fel ca penisul, adica dimensiunile variaza de la mici la mari tongue

insa, ORICUM, foloseste SI limba, degetele, buzele, etc. si poti sa o satisfaci fara nici un penis, iar daca o vezi pe ea satisfacuta si tu o sa fi satisfacut... GARANTAT!