| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva seria de carti The Secret(Secretul,scrisa de Rhonda Byrne) sau a vazut filmul? Credeti ca e adevarat ce zice acolo? Voi ati incercat si ati reusit? Ce credeti despre, ce impresie v-a facut? Credeti ca e valabil tot ce se zice acolo?

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Da, consider că înainte de a ''reuși'' să înțelegi ce scrie printre acele rânduri, e vorba de ce simți. Personal, consider că trebuie să te lași puțin învăluit de componente pur filosofice ale documentarului și trebuie să crezi că respectivele aspecte te ajută în propria ta dezvoltare personală. Este un film motivațional, la fel precum conferințele TedX, that's all.
Până la urmă, e un concept pe care fiecare îl poate prelua, ori ca o realitate uzuală, ori ca o ficțiune, în funcție de cât de cerebral ești.
Măcar într-o oră liberă, eu zic că merită urmărit pentru că mai aruncă cu optimism în tine, chiar și acolo când nu prea mai este. happy