| Vernusio a întrebat:

A facut cineva vreun curs Eurocor? V-a ajutat? De care curs ati facut?

Răspuns Câştigător
| TimSem a răspuns:

Salut,
Eu am făcut curs Eurocor. De fapt, 2 cursuri: de franceză și de secretariat. Mi-au prins bine. Au fost distractive, adică le-am făcut cu plăcere. Păcat că nu am fost perseverent și consecvent. Asta se întâmpla cu câțiva ani în urmă.
Acum au o paletă foarte largă, și chiar recent m-am uitat și poate mai fac un curs de la ei, care îmi pare interesant.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Ce curs vrei sa faci?