| Adry05 a întrebat:

A fost cineva de aici cu Erasmus pentru studii? În ce țară ați fost? Acolo v-a întâmpinat cineva să vă ajute puțin să vă integrați în viața de student, pe plan social etc. prin diverse activități sau te lasă total de capu tău?

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Am un coleg care a plecat acum pentru semestru 2 in Polonia, saptamana viitoare daca vrei iti dau ceva detalii laughing Deocamdata a ajuns la camin si e de capul lui rolling on the floor

| Adry05 explică (pentru Frank51):

Da, chiar te rog să revii cu detalii.