| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva plecat cu Erasmus la Deggendoft Institute of Technology? Sau stiti ceva despre ea? Este chiar atat de greu acolo?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Din cate mi-a spus profa, facultatile din Germania sunt destul de grele, nu stiu cat de greu poate fii fata de noi dar oricum nu exagerat.

3 răspunsuri:
| alecsawng01 a răspuns:

Deggendorf*

| StruțulSuprem a răspuns:

Nu, nu a fost nimeni

| alecsawng01 a răspuns (pentru StruțulSuprem):

Tipic romanilor, ar trebui sa invatati ca daca nu aveti nimic bun de spus, care sa ajute cat de cat, macar taceti si vedeti-va de-ale voastre.