| Dumitrum a întrebat:

A mai comandat cineva de pe elaborareproiecte.ro? As avea nevoie de o lucrare dar din ce am gasit pe net sunt cam aceeasi cu lucrare-licenta.eu.
Sa ma risc oare?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu!
Este vorba de cariera ta si nu merita sa risti.
Daca ai facut o facultate, ar trebui sa fii in stare, macar atata lucru sa faci.

| aMpLiNcR a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza raspunsul la intrebarea ta

| ewnkuz a răspuns:

ElaborareProiecte.ro este o firma noua de cateva luni insa geme internetul de cluenti nemultumiti. Tot ei au si lucrare-licenta.eu si tot cu plagiatul se ocupa. O afacere de facut bani pe seama naivilor. Nu recomand.

| Burlacudidina a răspuns:

Tutors Edu SRl care face pe elaborareproiecte.ro nu este de incredere. Sunt sute de studenti pacaliti. Verificati pe net.

| D888A a răspuns:

Sub nicio forma sa nu realizați lucrări de licența ape ElaborareProiecte. Am primit o licența luată copy paste de pe un site in limba engleză, nici măcar nu s-au obosit sa adapteze textul limbii romane. Nu mai vorbim despre faptul ca după primirea banilor partea aplicativa a fost o mare bătaie de joc. Am învățat o lecție importantă, decât sa dam bani și sa fim pacăliți mai bine ne punem puțin mintea la contribuție.

| Costin43 a răspuns:

Unul din cele mai sigure siteuri de unde poti comanda un proiect. Redactorii sunt adevarati profesionisti, predarea documentului/plata proiectului se face in etape. Recomand impreuna cu alti 5 colegi. happy Succes!

| Burlacucosmin a răspuns:

Neață Adrian Valentin este un impostor şarlatan, traficant de lucrări de licență și doctorat. Neață Valentin Adrian administreaza impreuna cu concubina sa Chebac Adina, mai multe websiteuri printre care: lucrare-licenta.eu, ElaborareProiecte.ro, https://tutors.ro si binecunoscutele societati CREATIV TRD SRL, TUTORS STUDY SRL (fosta TUTORS EDU SRL) si CHEBAC ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ.

| Munteanu11 a răspuns:

Neata Adrian Valentin. De la Tutors Study SRL si Creativ TRD SRL a inchis saitul lucrare-licenta.eu peste noapte si ne-a dat teapa la toti redactorii care lucram cu el din anul 2015. Si bineinteles ca a dat teapa si la clienti. UN GUNOI UMAN CARE NE INDEMNA SA FACEM REPEDE LUCRARILE SI IESEAU PLAGIAT. Dorin munteanu sunt si imi astept banii domnule neata adrian valentin.

| Elena21Pitesti a răspuns:

În atenția clienților/ foștilor clienți ai:
Lucrare-Licenta.eu - ElaborareProiecte.ro
Site-uri închise peste noapte, fără nici un anunț prealabil, administrate de:
Neață Adrian Valentin + Chebac Adina
CREATIV TRD SRL
TUTORS STUDY SRL (fostă TUTORS EDU SRL)
NEAŢĂ ADRIAN-VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
CHEBAC ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

Precum și ale celorlalte site-uri deschise și închise de Neață Adrian Valentin din 2015 până în 2023:
• LucrariDeLicenta.ro
• DisertatiiLaComanda.ro
• DoctoratOnline.ro
• LucrariStiintifice.ro
• EducatieSuperioara.ro
• AcademicHelp.ro
• LucrariMaster.ro
• DisertatiiOnline.eu
• SuportAcademic.eu
• TezaDeDoctorat.ro
• ScriitoriAcademici.com
• ProDissertatii.com
• SoluțiiPentruLucrariDeCercetare.com
• AsistențaLaAbsolvire.com
• HubulScrierilorAcademice.com
• AjutorPentruLucrari.com
• ScriitoriAcademici.net

D-nul administrator Neață Adrian Valentin, a închis peste noapte site-urile fără să anunțe în prealabil redactorii sau clienții. Noi, redactorii, nu am știut de această decizie și nu avem nimic de-a face cu închiderea site-urilor.
Banii dvs, ai clienților, sunt la administratorul Neață Adrian Valentin și în conturile firmele lui CREATIV TRD SRL, TUTORS STUDY SRL.
Așadar, pentru orice neajuns legat de colaborarea voastră cu Lucrare-Licenta.eu și ElaborareProiecte.ro luați legătură direct cu Neață Adrian Valentin și Chebac Adinacare sunt ambii administratori și asociați ai firmelorCREATIV TRD SRL, TUTORS STUDY SRL.

Va rugăm să nu ne mai contactați pe noi în privat, foștii redactori ai Lucrare-Licență.eu și ElaborareProiecte.ro, nu avem nici legătură cu dispariția peste noapte a site-urilor.
Deși unii dintre noi colaborăm cu Neață Adrian Valentin din 2015 sau chiar și mai dinainte, nu am știut de această decizie de închidere și ne-am trezit ca și voi că site-urile au dispărut pur și simplu.

Neață Adrian Valentin și Chebac Adinapot fi contactați pe noul website deschis: Tutors.ro, acolo unde vând lucrări de licență și doctorat, la fel ca și până acum, însă se ascund sub un nume Tutors.ro și sub aparenta legalitate a "meditațiilor".