| Pitic a întrebat:

A-s vrea sa ma inscriu la facultatea de psihologie din Bucuresti, dar as vrea sa ma inscriu la frecventa redusa ca nu sunt din Bucuresti.
Imi poate explica cineva despre aceasta facultate cat de grea este si daca imi pot gasi ceva de lucru dupa terminarea ei fara master si doctorat?
as vrea sa stiu si cum voi proceda ma voi duce doar la examene sau va trebuii sa mai merg si la cursuri?

1 răspuns:
| StefanPrintzy a răspuns:

Salut,e posibil sa te cheme si la cursuri dar la examene e obligatoriu sa te duci!