| wanna a întrebat:

A urmat careva cursurile de la LINK-Academy?
E serioasa treaba? sau e doar asa, sa faca si ei un ban?

5 răspunsuri:
| corbeaioanagabriela a răspuns:

E doar asa sa faca cursuri si ei bani.E NASPA RAU! TE ANUNT!

| wanna explică (pentru corbeaioanagabriela):

Ai urmat vreun curs de la ei?

| corbeaioanagabriela a răspuns (pentru wanna):

Da.

| wanna explică (pentru corbeaioanagabriela):

Ce curs ai urmat? Si de ce ziceai ca e asa de rau?
poti sa imi detaliezi un pic, te rog?

| corbeaioanagabriela a răspuns:

LINK Academy este autorizată de Departamentul de Examinare Internaţională al Universităţii Cambridge şi de două corporaţii de software de vârf pentru instruirea cursanţilor conform unei programe avansate de tehnologie informatică şi pentru acordarea diplomelor şi certificatelor oficiale, recunoscute de 627 de instituţii de învățământ superior, precum şi de departamentele de resurse umane ale firmelor regionale şi mondiale.Prelegerile desfășurate în cadrul învățământului la distanță se desfășoară conform cursurilor ținute de 5 din cele mai prestigioase universități din lume. Acest lucru este necesar, deoarece LINK Academy asigură studenților săi titluri profesionale Cambridge, Microsoft și Adobe și lucrează pe baza autorizației oficiale a Departamentului de Examinare al Universității Cambridge.

Cunoștințele pe care le obțineți în urma învățământului la distanță sunt foarte profesionale, iar titlurile sunt recunoscute în toată lumea, inclusiv România: LINK Academy organizează prelegeri și examene, iar diplomele se primesc direct de pe adresele acestor instituții cunoscute. Am urmat un curs de info.