| Iana2205 a întrebat:

Activitati pentru scoala altfel la liceu? Ceva interesant va rog, dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excursii, activități sportive, etc. Am sugerat direcorului să facă o căutare de comori și răspunsul să fie în mici ghicitori logice. Mi-a luat sugestia în considerare, dar e greu de organizat după părerea lui. Poate organizează școala o excursie la o fabrică anume sau o atracție turistică. Sau de ce nu, chiar să aveți proiecte interesante în care să fiți în locul profesorilor sau directorului.

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Ii lasati sa stea acasa?

| Soso_Celalalt_1990 a răspuns:

Plantati pomi si curatati spatiile verzi din oras happy O activitate interesanta din punctul meu de vedere