| Doarunaltutilizator a întrebat:

Acum ca incepe de maine scoala, cum o sa fie pauzele? De cate ori vom fi lasati la baie? O sa putem merge la chioscuri? Ne vom putea vedea cu altii din alte sali sau e obligatoriu sa stam numai in sala unde am fost pusi?

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Buna.O sa faceți pregătire și atât.Toti trebuie sa fiți atenți la ce va explica pentru a lua nota mare la Evaluare. Nu o sa va lase nimeni sa va plimbați aiurea.
Cursurile se reiau în septembrie, probabil.
Succes la examenhappy

| Anonima163333 a răspuns (pentru Anonima163333):

Plus ca doar cei de clasa a VII-a și cei de clasa a XII-a merg happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru Anonima163333):

Pai intreb ca sunt de a 12a.

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce scoala visezi boss? Singuri care merg is cei de a 8-a si a 12-a la pregatiri (daca vor, ca nu e obligatoriu). Restul stau acasa.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Wr3nch):

Stiu ca si eu sunt a 12a.

| JicaContra a răspuns:

De maine vine final destination dupa tine si NU MAI SCAPI
final destination (2000)
https://www.imdb.com/title/tt0195714/

U'RE DOOMED

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In septembrie se reiau cursurile, asta daca Doamne fereste nu se întâmplă o alta catastrofa.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

De unde știi?

Răspuns utilizator avertizat