| Scarlettt a întrebat:

Acum o saptamana am dat comanda pe siteul litera.ro de 3 carti, mi-a trimis un email de confirmare cum ca "Comanda dumneavoastră a fost înregistrată, urmând să fie procesată în cel mai scurt timp.". MI-am lasat adresa si numarul de mobil. Mentionez sunt dintr-o comuna de langa Bacau soi acolo imi dadea sa scriu oras si am scris comuna si numarul de la poarta.

Imi va veni vreodata comanda prin posta cu platire rambus ca astept de o saptamana si normal era 1 zi 2!?

Ce ziceti nu trebuia sa ma sune ca macar sa stiu ce sa fac?!

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Normal e 3-4 zile lucratoare, daca coletul a fost trimis luni cel mai probabil el va ajunge vineri, asa ca ai doar de asteptat si daca nu vine pe saptamana viitoare ai trebui sai suni si sa vorbesti cu ei si sa le spui de problema.Succes!