| WaxlordThePatient a întrebat:

Acuma anul asta ma transfer de la Profil Tehnic la Profil Uman la filo simplu si mi-a spus ca dau diferente din muzica desen si latina si nu stiu da doar scris sau si practic si va rog sa specificati anume cear trebui sa invat, Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ivonaa a răspuns:

Muzica? Esti sigur? Eu cred ca e romana in fine:
Muzica - voce / ureche muzicala
Desen - Desenezi - Probabil natura statica de exemplu un mar sau poate o vaza.
Latina - scris
Sper ca te-am ajutat ^^

5 răspunsuri:
| WaxlordThePatient explică:

Dau Funda
!

| WaxlordThePatient explică:

La muzica n-am voce si ureche muzicala da

| WaxlordThePatient explică:

N-am voce la muzica dar am cat de cat ureche muzicala

| WaxlordThePatient explică:

La muzica nu trebuie vocal si ureche muzicala
santeti siguri?

| Ivonaa a răspuns (pentru WaxlordThePatient):

Depinde de liceu, e foarte probabil sa dai in scris la muzica si la desen. Dar nu-ti face griji este foarte usor, acum am intrebat-o pe sora mea si mi-a confirmat.