| Eiccjsjdijcdj a întrebat:

Ajutor! Am un coleg de clasa care ma enerveaza tot face misto de mine ba ca is slab, ba ca aia, ba ca aia.Mereu isi bate joc de mine
si uneori de prietenii mei mereu se lauda ca e cel mai tare iar noi suntem prostii prostilor pe langa el.La ora de sport tine rau sa castig exemplu trebuie sa alergam la coloana noastra si el vine la coloana mea sa ma blocheze ca sa castige echipa lui am ajuns sa ma rog in fiecare seara sa plece din clasa ca e un mare prost si ma enerveaza.Am incercat sa-i zic cai prost
sa se duca incolo dar nu continua sa ma enerveze si mereu vine si rade de mine.Sunt doar in clasa a treia.Help! Categoria nu stiu daca e chiar buna.

Răspuns Câştigător
| Radu_Denisa-Stefana_1990 a răspuns:

Hey happy Daca esti in clasa. a 3-a inca esti mic, si nu intelegi certurile astea intre copii, ai sa vezi ca daca nu il bagi in seama o sa il oftici mai tare. Macar tu nu ti-ai smuls parul din cap cu o fatawinking. Sunt doar certuri ridicole intre copii, nu trebuie sa te simti prost, nu il baga in seama, daca il faci prost o sa faci lucrurile mai nasoale.
Funda?

2 răspunsuri:
| Gehinnom a răspuns:

Sparge-i moaca, altceva nu iti sugerez.