| Anonim53220 a întrebat:

Am auzit de multe ori ca in noaptea de dinaintea examenului bac se baga subiectele pentru cateva momente pentru a se verifica functionalitatea. Sunt doar curios daca e adevarat, in caz ca ati mai auzit. Va rog sa nu ma luati cu "tu invata si nu te baza pe lucruri de-astea" sau "asa sunt elevii din zilele astea". Scurt si la obiect am nevoie de raspuns, ca daca stiu sau nu cum trebuie opera la romana nu va afecta pe nimeni si nimic.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai lua dupa altii ca tine. Nu e adevarat.
Invata si nu te baza pe asemenea lucruri.

| johnnny123 a răspuns:

Functionalitatile sistemului se pot testa si intr-un mod securizat, nu trebuie sa fie nimic public...

| Zuzu1991 a răspuns:

"Va rog sa nu ma luati cu "tu invata si nu te baza pe lucruri de-astea" sau "asa sunt elevii din zilele astea"

nu te iau cu d'astea, te iau cu, se baga... aaaa, UNDE?!?
ca in sistemul electronic nici profesorii care supravegheaza bac-ul nu au access pana incepe bac-ul si e ilegal sa le accesezi inainte de bac

| mastadont a răspuns:

Complet fals și ilogic, este doar unul dintre multele mituri urbane fără relevanță.

| Simpatic a răspuns (pentru mastadont):

Pe langa crocodilii care traiesc in canalizare sau candyman.

| Simpatic a răspuns (pentru mastadont):

Da da

| Iote a răspuns:

Nu este deloc adevarat!
Chiar daca s-ar face un test, s-ar face cu niste texte fara legatura cu examenul. Dar sigur nu se face asta.

| Robertandrei4858 a răspuns:

In 2019, la limba romana daca cautai pe wikipedia operele care iti erau incluse la bac era modificat cu o zi inainte ( "x... pica la real'' ''y pica la tehnic") la modul serios, fix operele alea au picat.