| Alexa1234a a întrebat:

Am cautat dar nu am găsit. Credeți că poți reuși să faci față dacă te muti in a 11 a de la filo la mate info sau de la științe sociale la științe ale naturii?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca nu, is 2 ani totusi si se face o matematica destul de grea la liceu si daca nu esi de la inceput... Poate doar cu pregatire intensa.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai daca te duce capul, normal. Doar nu te muti degeaba sau pe baza ca inveti tu acolo laughing.

| AC4S4 a răspuns:

Daca reusesti sa te transferi, inseamna ca ai reusit sa treci de examenele de diferenta, deci ai habar de materie. In concluzie, te vei descurca.

| Nirvanaaa a răspuns:

Fara pregatire suplimentara nu prea.Am avut colegi veniti de la filo ce nu au facut pregatire la materiile de real si le-a fost foarte greu sa tina pasul cu noi.Plus ca a XI-a si a XII-a sunt cei mai grei ani.

| Elena9328 a răspuns:

Nu faci față

| Thecurious a răspuns:

Depinde de tine. Va trebui sa muncesti mai mult.
Succes.

| alex15ccc a răspuns:

Sigur ca da, ai spus ca esti atrasa spre materiile reale, deci o sa inveti din placere happy