| RaluuRaluu a întrebat:

Am citit cartea " Geno si sigiliul negru al doamnei Crikken ". As vrea sa stiu daca mai sunt si alte volume pentru. ca finalul nu da ft multe detalii si se termina brusc :-s. Cne stie?

2 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Buna! interesant ca si eu chiar acum cateva zile am citit cartea! si mie tot asa mi s-a parut si ieri am intrebat bibliotecara si mi-a zis ca nu sunt mai multe volume din cate stie ea... oricum cartea a fost cool happy si o voi citi de cate ori voi avea timp! funda?:X

| RaluuRaluu explică (pentru Florinaaaaaaaa):

Asta mi-a sps si mie bibliotecara, insa nu gasesc celelate volume, l`am cautat pe internet, Sh pe saitu` librariilor. Nu am gasit nimic. Poate ala era finalul povestii. Regele era fratesu(Vulturu ala ). Nu crezi? straight face