| anonim_4396 a întrebat:

Am dat la educatie ca este despre scoala. Maine avem vacanta nu? De miercuri incepem scoala, adevarat?

Răspuns Câştigător
| Anonima_3560 a răspuns:

Da!@#!@$!@:X mierkuri incepembig hug am vb eu cu diriga si asa a zis

11 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Da,asa-i.

| asya a răspuns:

Salut Ade! Da, maine mai suntem in vacanta si de miercuri mergem la scoala! Lasa ca vine weekendul iar! O seara placuta!

| Deea852 a răspuns:

Dap,miercurihappy

| AdeeLinna22 a răspuns:

Da de miercuri si eu am in clasa un fel de tabel in care scrie de cand pana cand avem vacanta.dar eu de luni merg [saptamana viitoare]

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Da

| KiryuZero a răspuns:

Miercuri,de ziua mea, mergem la scoala

| Coriine a răspuns:

De miercuri incepem!

| oana97 a răspuns:

Da miercuri se incep scolilekiss
fundita?

| Love4everrr a răspuns:

Daa

| Pauliciiiii a răspuns:

Da miercuri mergem la scoala.Cuplacere!

| Georgy_8454 a răspuns:

URaaa la scoala de miercuri! pup succes la invatatura :X