| BeBe_7107 a întrebat:

Am de citit cartea "Florin scrie un roman" de Mircea Cartarescu. Am cautat pe internet si nu am gasit nicaieri.Cartea exista? Si de unde pot sa o cumpar sau sa o citesc online?

4 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Http://www.filehost.ro/......rescu_doc/ (faci cont si taram-tadam). http://www.cartidownload.ro/Diverse/1701359/Florin_scrie_un_roman (tot asa, iti faci cont si o downloadezi). Lecturare placuta

| IAmJustSmarterThanYou a răspuns:

Florin scrie un roman este doar un text literar, nu o carte.

| BeBe_7107 explică:

Mersi pentru raspuns dar din pacate niciunul nu ma ajuta pentru ca la prima este doar o pagina goala de world si la a doua e comentariul dar eu vreau cartea
Astept raspunsuri in continuare. MS