| Wanderer a întrebat:

Am de citit pentru scoala Dincolo de nisipuri de Fanus Neagu. Imi puteti spune un site unde as putea sa citesc online sau dowonload si daca se poate fara sa imi fac cont dar merge si asa. Multumesc!

8 răspunsuri:
| Ade28Ade a răspuns:

Nu am gasit nici un site.doar daca te-ar ajuta un rezumat:
http://www.referatele.com/......le-com.php

| xXdoareuXx a răspuns:

Cel mai usor e sa cauti rezumatul directlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o citesti online iti recomand www.romaniaeuropa.com. Am citit si eu cateva carti de acolo si e fain, daca vrei ceva pe scurt, un referat ceva incearca www.referatonline.ro. Bafta si spor la citit, nu e mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net

| Dragosh97 a răspuns:

Nu stiu, cumparo

| brighty_3963 a răspuns:

Http://www.scribd.com/
-un site cu: carti romanesti, carti straine, referate, comentarii, etc.

| Popescu_Anca_1980 a răspuns:

Wanderer si eu am de citit si nu gasesc nici macar audio book]