| SayaMichaelis a întrebat:

Am de facut lucrarea de licenta si am ales urmatoarea tema: "Cum diferă strategiile de marketing în diferite culturi".

Stiti vreo carte care sa contina informatii relevante pentru tema asta? Sau niste sondaje de opinie/grafice care sa mearga atasate.

2 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Cauta pe net cuvinte cheie: marketing, strategy, showcase, case study.

https://pdfs.semanticscholar.org/......caaef1.pdf

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Scriei lui zaiafet pe Facebook sau Instagram, el le are cu cărțile si ar sti sa iti dea exemplul de carte potrivit. Dacă nu știi cine e, este un youtuber care face topuri cu TOOOOT felu de curiozitati din toate domeniile, cu informații luate din carti. Încearcă să îi scrii, poate iti raspunde