| tpu12345678 a întrebat:

Am de facut un proiect pentru scoala in PowerPoint, in acest video trebuie sa si vorbesc, aveti vreo idee cum as putea sa fac acest proiect? Trebuie sa fie un videoclip.
Ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"proiect pentru scoala in PowerPoint in acest video"

te filmezi SEPARAT cu tel-ul și introduci filmare in PP. Vezi că e simplu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum trebuie sa vorbesti? sa adaugi audio cu vocea ta zici? pai it iei un screen recorder gen obs si iti faci videoclip in care schimbi slide-urile si poti sa pui sa inregistreze de la microfon. sau poti sa transformi fisierul ppt in prezentare video si dupa adaugi vocea cu un editor video