| BlueBird a întrebat:

Am de pregatit un scrut eseu despre organizarea primei comunitati urbane dintr-un oras la alegere ( brasov sibiu sighisoara cluj ). Ma puteti ajuta? Adica sa imi indicati niste seituri cu informatii sau sa imi datii o idee? Este o tema de clasa a 8-a. Cel car ma ajuta cel mai mult fundita! Urgent!

4 răspunsuri:
| BlueBird explică:

Scurt *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul este acesta www.google.com in dreptunghiul acela lung scrii numele orasului care te intereseaza si apoi apesi tasta ENTER
in cateva secunde ai mii de raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.si eu caut.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
http://www.google.ro/......tp?/search