| Nuzicnume a întrebat:

Am depus actele pentru înscrierea la un Liceu ( cls 12 fr ), însă in acea perioada la Liceul unde voiam să mă înscriu, nu începuse perioada de inscriere, mai pot să ma înscriu la Liceul dorit și să merg să iau înapoi actele de la liceul unde m-am înscris?

1 răspuns:
| chirilianunorris a răspuns:

Si eu m-am inscris anul acesta la liceu! In momentul in care vrei sa te transferi sau sa treci la urmatorul nivel, trebuie sa ii rogi pe cei de la scoala precedenta sa iti dea actele cu vaccinarile etc. pentru a le depune la ulteriorul liceu. Eu zic ca ai putea merge si sa incerci sa iti iei actele de la liceul la care te-ai inscris si sa le duci unde vrei laughing Daca nu te poti transfera dupa un semestru sau chiar in prima saptamana.Asta e ce cred eu, dar nu e domeniul meu asa ca nu te lua dupa mine... e doar un sfat...succes! funda, pls!