| EpicLove a întrebat:

Am făcut biologie doar in clasa a 9 si a 10 a iar la anul dau bacul la biologie... însă profa nu face pregătiri. Îmi puteți spune detaliat ce ar trebui sa citesc, din ce, si dacă sunt cărți online de citit. Ma simt foarte nepregătită si chiar vreau sa il iau.

Răspuns Câştigător
| Omori a răspuns:

Se gasesc culegeri cu toata materia sintetizata pentru bac si cu variante rezolvate complet. Daca te intereseaza si o recomandare, cumpar-o pe cea de la ed.Corint(nu pe cea de la Art, te complici).