| karma123 a întrebat:

Am fost la fotbal ieri pe la 5 și deodată mă simt ciudat și parcă mă durea capul(o durere mica) și am avut ameteli, dar asta de scurt moment (1 minut) apoi mi-am revenit.Menționez că nu prea am mâncat și nici apa nu am baut multa,a fost și un soare puternic, revenind, ar trebui sa mă îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Nu,asta mi sa intampla si mie des (fiindca nu ma hidratasem suficient)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa nu te ingrijorezi. Se intampla des sa iasa unii la fotbal nemancati si nebauti si dupa lesina acolo pe teren, am patit si eu si am vazut alti 2 la fel. Deci putea fi mult mai rau