| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput clasa a 11-a si mama din nou vrea sa inceapa sa imi verifice zilnic caietele si temele, desi am invatat mereu bine. Parca i-ar fi frica ca nu ma pregatesc, nu o pot intelege?

Răspuns Câştigător
| Exaizo a răspuns:

Cel mai bine este sa ii dai un ZambetCald si sa incerci sa ii faci pe plac. Nu este un lucru rau ca ii pasa de tine. Duh!

3 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Ok trebuie sa recunosc ca nu e prea placut, dar daca nu te simti cu musca pe caciula nu vad problema...Pe undeva e normal pentru ca se apropie BAC-ul si vazand rezultatele din ce in ce mai "minunate" poate simte nevoia sa se convinga ca tu faci tot ceea ce trebuie. Parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paza buna trece primejdia rea. Daca te-ai obisnuit cu acest control su nu deranjaza, e ok.Las-o sa-si faca datoria de mama pana la majoratul tau.

| DenisDz96 a răspuns:

Asta inseamna ca ai o mama de nota 10. ea stie ca tu esti pregatit dar te tine in garda sa nu cumva sa faci o greseala.